Jesteś tutaj

XX Międzynarodowe Targi Biznes Żywność Medycyna Auto Flota 2017

W tym roku 8-9 listopada ogromnej ofercie sprzedażowo-promocyjnej towarzyszyć będzie duża ilość okołotargowych konferencji, spotkań biznesowych oraz losowań nagród dla uczestników. Na ponad 7 tys. mkw.  powierzchni wystawienniczej Hali Sportowo-Widowiskowej PODPROMIE w Rzeszowie zaprezentuje się ponad 240 firm.

Organizatorem targów jest GK Specjał z sieciami franczyzowymi NASZ SKLEP oraz LIVIO. Tegoroczna odsłona imprezy handlowej, ze względu na swój rocznicowy charakter przygotowana jest z jeszcze większym rozmachem i dodatkowymi atrakcjami.

Zgodnie z tradycją Targów,  30 prestiżowych Złotych Medali czeka na produkty o najlepszej jakości, które zgłoszone zostaną do konkursu. Firmy otrzymają medale, ale również certyfikaty i prawo do umieszczania sygnowania swoich produktów znakiem konkursu.

Podsumowaniem I dnia Targów będzie uroczysty bankiet, podczas którego wręczone zostaną statuetki w następujących kategoriach: Biznes, Żywność, Medycyna, a także nagrody Złoty Specjał za Debiut Roku, Najlepsze Stoisko, Produkt Roku.

Podczas dwóch dni targów odbędzie się losowanie 76 nagród dla osób posiadających: kupony umieszczone w gazecie regionalnej SUPER NOWOŚCI, kupony dostępne w sieci sklepów Go Sport w Rzeszowie oraz kupony handlowe wydawane podczas targów przez wystawców za realizację zamówień na stoiskach.

Dwudniowe wydarzenie jest nie tylko okazją do zaprezentowania swojej oferty, ale również do integracji i dyskusji dzięki specjalnym konferencjom i spotkaniom biznesowym. W tym roku w trakcie XX Międzynarodowych Targów Biznes Żywność Medycyna Auto Flota odbędą się następujące konferencje:

8 listopada 15:30-16:00 – Sposób na szybszą i wygodniejszą współpracę ze Specjał – Artur Hordyn

8 listopada 16:30-17:30 – Przyszłość handlu Detalicznego w Polsce – dr Andrzej Faliński

9 listopada 10:00-12:00 – Finanse

- jednolity plik kontrolny dla małych i średnich firm ( korzyści, obowiązki, narzędzia)

- split paypent- osobne konto bankowe VAT- zagrożenia i obowiązki

Prelegenci: Leszek Białoń, Małgorzata Militz

9 listopada 12:30-13:00 – Uniwersytet Przedsiębiorczości – Iwona Mądra- Biedrzycka, Barbara Grygierek

9 listopada 13:30-15:00 – Bezpieczeństwo Obiektów Handlowych – Sławomir Adamczyk, Przedstawiciel Policji

Kategoria: 

Podobne artykuły

Data wydarzenia: 
2019-11-06

W dniach 6-7 listopada 2019 r. w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce, odbędzie się XXII edycja Targów Biznes-Żywność- Medycyna-Auto Flota Rzeszów 2019 r. Wydarzenie organizowane jest przez GK Specjał oraz sieci franczyzowe: Nasz Sklep, Livio i Rabat Detal. Na 16 tys. mkw. wystawi się około 300 firm z kraju i z zagranicy. Wydarzeniu towarzyszyć będzie Ogólnopolski Kongres pod hasłem „Dokąd zmierza Polski handel?”.

Data wydarzenia: 
2017-11-08

To jedna z największych imprez wystawienniczych w południowo-wschodniej Polsce. Każdorazowo podczas wydarzenia zaprezentuje się ponad 230 producentów z różnych branż.  Targi organizuje Grupa Kapitałowa Specjał wraz z sieciami franczyzowymi Nasz Sklep i LIVIO.

X

Przeczytaj również