Jesteś tutaj

XXV Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2018

Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2018 to wydarzenie organizowane w Warszawie w dniach 9-11 maja 2018 r. przez Polską Izbę Paliw Płynnych. Od lat cieszy się wysoką renomą i przyciąga Wystawców tak z kraju, jak i z zagranicy.

Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2018 to miejsce prezentacji najnowocześniejszych trendów handlowych, technicznych i technologicznych oraz szeregu usług dodatkowych, tradycyjnie dostępnych na stacjach. Na Targach można zatem zobaczyć ofertę odmierzaczy i innych urządzeń służących do dystrybucji, magazynowania i transportu paliw, jak też szeroko pojętą infrastrukturę usług pozapaliwowych, obejmujących w pierwszej mierze sklep convenience i zaplecze hotelarsko-gastronomiczne, ale także np. strefę wypoczynku i relaksu dla odwiedzających stacje.

Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2018, poza bogatą propozycją wystawienniczą, oferują także wiele merytorycznych wydarzeń towarzyszących, jak: doroczne Forum Dyskusyjne „Polski Rynek Paliw Płynnych 2018”, Akademia Przedsiębiorcy, spotkania branżowe, prezentacje i wykłady. Do udziału w Forum zostali zaproszeni m.in. przedstawiciele administracji państwowej, organizacji branżowych oraz przedsiębiorstw sektora paliwowego. W trakcie Forum zostaną wręczone statuetki ZŁOTY OKTAN dla osób, które przyczyniły się do rozwoju branży paliwowej.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Targi World Food Warsaw z roku na rok cieszą się coraz większą liczbą wystawców i odwiedzających. W roku ubiegłym na imprezie zaprezentowało się 250. wystawców. Liczba osób zwiedzających targi przekroczyła 4 tys. A jak będzie w tym roku?

Data wydarzenia: 
2018-10-26

Już po raz czwarty podczas najważniejszych targów branżowych w stolicy spotkają się przedstawiciele branży winiarskiej z Polski i ze świata. Targi odbędą się tradycyjnie w ostatni weekend października (26-27 października) w Warszawie.

X

Przeczytaj również