Jesteś tutaj

18 urodziny POLOmarketu

W związku z 18 urodzinami POLOmarket przygotował dla swoich klientów wiele atrakcji, w tym wielką, jubileuszową loterię „Dziękujemy i rozdajemy 150 000 nagród!”. Do wygrania są między innymi 4 samochody Volkswagen POLO, sprzęt elektroniczny, markowe torebki Batycki oraz wiele innych - w sumie ponad 150 000 - nagród. Oprócz loterii na klientów w sklepach czeka także urodzinowa oferta, czyli zestaw atrakcyjnych promocji.

– Chcemy, aby wszyscy nasi klienci świętowali razem z nami „pełnoletniość” naszej sieci. Dlatego przygotowaliśmy dla nich wiele atrakcji, w tym urodzinową loterię oraz specjalną ofertę promocyjną. Mamy nadzieję, że już sam uroczysty wystrój sklepów wprowadzi naszych klientów w dobry humor – mówi Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w POLOmarkecie.

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy zrobić zakupy za 20 zł lub kupić produkty oznaczone symbolem urodzinowego balonika. Wówczas klient otrzyma zdrapkę, pod którą ukryte są nagrody natychmiastowe, w tym kilkaset markowych torebek Batycki lub kod do zarejestrowania na stronie www.POLOteria.pl dający szansę gry o samochody – 4 VW Polo. Szczegóły loterii poza materiałami POS w sklepach komunikowane są na stronie www.POLOteria.pl.

Dodatkowo POLOmarket przez miesiąc kusić będzie cenowymi hitami – produktami w specjalnych urodzinowych promocjach. Na sklepowych półkach w promocyjnych cenach pojawi się łącznie kilkaset produktów – co tydzień inna grupa. Więcej informacji można znaleźć w gazetkach sieci.

Jubileusz obchodzony będzie od 7 października do 3 listopada.  

Kategoria: 

Podobne artykuły

1 czerwca w Wadowicach został otwarty nowy sklep polskiej sieci POLOmarket. Sklep znajduje się w nowym budynku wolnostojącym, wyposażonym w klimatyzację. Powierzchnia handlowa nowej placówki to około 600 m2

POLOmarket wprowadza do sprzedaży nową ofertę 24 win dostępnych wyłącznie w sklepach sieci. Wszystkie wina z oferty specjalnej pochodzą z Europy, a ich wyboru dokonywał Jérémie Gaik, twórca wina i autorytet w winiarskim świecie.

X