Jesteś tutaj

EuroTab w kwietniu w Warszawie

W dniach 4-5 kwietnia w stolicy odbędzie się kolejna edycja EuroTab – największych targów branży tytoniowej w Europie Środkowej i Wschodniej. Uczestnictwo w targach EuroTab stwarza możliwości zapoznania się z bogatą ofertą produktów i akcesoriów tytoniowych, w tym papierosów, cygar, cygaretek, tytoniu do żucia, tabak, fajek, papierosów elektronicznych oraz akcesoriów dla palaczy. Podczas trwającego dwa dni wydarzenia, odwiedzający będą mieli okazję do nawiązania bezpośrednich kontaktów z wystawcami z całego świata. Wszystkie osoby z branży, dystrybutorzy, importerzy, hurtownicy i przedstawiciele handlu detalicznego są uprawnieni do bezpłatnego wstępu na targi. EuroTab 2017 odbędą się w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Więcej informacji o wydarzeniu pod adresem www.eurotabwarsaw.com/pl/

Kategoria: 

Podobne artykuły

Ministerstwo Finansów chce objąć podatkiem akcyzowym e-papierosy. Projektem zajmie się dzisiaj Rada Ministrów. Podatek ma zasilić budżet państwa o 100 mln zł w skali roku. 

Zmniejsza się udział nielegalnych papierosów na rynku. Państwo skutecznie walczy z szarą strefą, ale nadal stanowi ona duży problem. Co siódmy wypalany w Polsce papieros pochodzi z nielegalnego źródła – podaje Rzeczpospolita.

X