Jesteś tutaj

Gala Finałowa Polish National Sales Awards 2017

25 listopada 2017 r. w warszawskim Hotelu Intercontinental odbędzie się uroczysta Gala Finałowa IX edycji konkursu Polish National Sales Awards 2017. Wydarzenie jest świętem branży sprzedażowej, które od dziewięciu lat skupia wokół siebie elitę polskich sprzedawców. Podczas Gali wyłonieni zostaną laureaci i wyróżnieni w 21 kategoriach.

Polish National Sales Awards to przedsięwzięcie, którego celem jest kształtowanie pozytywnych praktyk oraz najwyższych standardów w sektorze sprzedaży i obsługi klienta. PNSA co roku nagradza także najlepszych specjalistów z branży sprzedażowej.

– Obecnie coraz więcej instytucji i organizacji angażuje się we współpracę z PNSA. Efektem tych działań jest stałe kształtowanie wysokich standardów sprzedaży w Polsce – powiedziała Elżbieta Pełka, prezes Polish National Sales Awards.

– Współpracuję przy tym projekcie od samego początku, starając się dzielić doświadczeniem i uwagami, wspólnie z organizatorami przyczyniamy się do jego rozwoju. Bardzo zależy mi na tym, by wpływało to na etos pracownika działu sprzedaży poprzez profesjonalizację oraz szerokie biznesowe spojrzenie – skomentował Michał Mrowiec, wiceprezes ds. sprzedaży w Kompanii Piwowarskiej, dodając:  – Rynek dynamicznie się zmienia, co powoduje, że obszar sprzedaży jest pełen wyzwań. W tej sytuacji każdy projekt, który przyczynia się do promowania dobrych praktyk, budowania doskonałości, wprowadzania usprawnień, zasługuje na uznanie.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Kolejna edycja Polish National Sales Awards odbędzie się 25 listopada w hotelu Intercontinental w Warszawie. Wydarzenie to jest pierwszym i jedynym przedsięwzięciem w kraju, którego zadaniem jest promocja i wdrażanie nowoczesnych standardów profesjonalnej sprzedaży w oparciu o zasady dobrych praktyk.

Główny Urząd Statystyczny opublikuje ważne informacje o polskiej gospodarce. Dowiemy się, o ile w styczniu wzrosła sprzedaż detaliczna i produkcja przemysłowa.

X