Jesteś tutaj

Listopadowy numer „Poradnika Handlowca” już u Czytelników

Z przyjemnością informujemy, że ukazał się listopadowy numer „Poradnika Handlowca”. Publikujemy w nim część najnowszych badań TRM Nielsen listopad 2018, zgodnie z którymi nasz tytuł nadal jest najlepszy na rynku prasy handlowej w Polsce. Warto również zwrócić uwagę na interesujące artykuły, m.in. o kanale hurtowym cash&carry, o wpływie wolnych niedziel w handlu na rynek stacji benzynowych, czy kończący cykl ostatni artykuł o 100-leciu handlu w Polsce, opisujący okres od transformacji ustrojowej w 1989 r. do chwili obecnej. Właścicieli sklepów na pewno zainteresuje obszerny raport poświęcony sprzedaży produktów FMCG w okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia. To czas, w którym sklepy osiągają największe zyski. Na jakie produkty postawić, jak zagospodarować sale sprzedaży – taka wiedza z pewnością okaże się – obok danych rynkowych – bardzo przydatna. Z reporterską wizytą byliśmy tym razem w okolicach Lichenia, by sprawdzić, jaki wpływ na miejscowy handel ma obecność dużego sakralnego obiektu. Ponadto polecamy nasze stałe rubryki: felieton Jana Marii Rokity, sport w FMCG, nowości produktowe oraz porady prawne. Życzymy miłej lektury!

Kategoria: 

Podobne artykuły

Zachęcamy do lektury najnowszego numeru „Poradnika Handlowca”. Tradycyjnie powinny Państwa zainteresować tzw. tematy z życia wzięte. Tym razem polecamy m.in. artykuł o kradzieży w Lidlu, czy artykuł o nieszczęściu, jakie spotkało jednego z handlowców, któremu podpalono sklep. Kontynuujemy również cykl „100 lat handlu w Polsce 1918-2018”, tym razem skupiając się na okresie powojennym do momentu transformacji ustrojowej w 1989 r. Ostatnia część za miesiąc.

Najnowszy majowy numer „Poradnika Handlowca” jest już dostępny, a w nim wiele interesujących artykułów. Wracamy m.in. do tematu sprzedaży alkoholu w sklepach w godzinach nocnych, zastanawiamy się także, jakie korzyści uchwalona Konstytucja biznesu przyniesie przedsiębiorcom, jak RODO wpłynie na popularne w sieciach handlowych programy lojalnościowe. Wydłużony majowy weekend rozpoczął tradycyjnie sezon grillowy, stąd w numerze kilka artykułów związanych tematycznie z grillem. Ponadto polecamy nasze stałe rubryki: felieton Jana Marii Rokity, reportaż (tym razem z Sulechowa), sport w FMCG, nowości rynkowe i porady prawne. Życzymy przyjemnej lektury!

X