Jesteś tutaj

Odliczanie do Targów RetailShow 2017

Już tylko godziny pozostały do Międzynarodowych Targów Wyposażenia Sklepów RetailShow 2017. To kluczowe dla branży wydarzenie, podczas którego 200 wystawców z Polski i zagranicy zaprezentuje najnowsze rozwiązania dla handlu. To także dobra okazja, by skorzystać z wykładów i prelekcji. Targi RetailShow odbędą się w dniach 15 i 16 listopada w Centrum EXPO XXI w Warszawie.

Zbliżające się Targi RetailShow już po raz 8. zgromadzą firmy, które zaprezentują najbardziej innowacyjne rozwiązania niezbędne do wyposażenia placówek handlowych.

Dedykowana aplikacja mobilna pomoże efektywnie zaplanować targowy czas. Można ją pobrać ze oficjalnej strony wydarzenia. Po utworzeniu profilu można pozyskać informacje o wystawcach wraz z danymi kontaktowymi oraz wygodnie umówić spotkania. W aplikacji znajduje się również dokładny program konferencji Retail Congress: FUTURE STORE, warsztatów w Retail Innovations Theatre czy szczegółowe informacje o Modelowym Sklepie. Pozwoli ona także zaoszczędzić czas w poszukiwaniu konkretnego wystawcy i wskaże drogę do stoiska. 

Poza szeroką ofertą wystawców Targi RetailShow to duża dawka branżowej wiedzy. Oba targowe dni będą wypełnione prelekcjami, które przyniosą odpowiedzi na nurtujące na co dzień pytania, a praktyczne porady i prezentacje ułatwią prowadzenie biznesu.

Element, który już na stałe wpisał się w program Targów RetailShow to konferencja Retail Congress: FUTURE STORE. Pierwszego dnia omawiane będą najważniejsze dla branży tematy, m.in.: projektowanie sklepów działających w systemie omnichannel, tworzenie optymalnych wnętrz handlowych czy koncepcje sklepu przyszłości. Na konferencji nie zabraknie informacji o najnowszych rozwiązaniach IT czy aspektach zarządzania w branży retail.

Wyjątkowy wyróżnik targów, Modelowy Sklep, z pewnością przyciągnie tłumy odwiedzających, by inspirować i zaskakiwać najciekawszymi rozwiązaniami aranżacyjnymi i produktowymi. RetailShow to także dwa branżowe konkursy, „Best Shop Concept 2017” oraz „Innowacje Handlu 2017”, w których eksperckie Jury wyróżni najlepsze sklepy i rozwiązania dla branży handlowej.   

Wstęp na targi jest bezpłatny po zarejestrowaniu się na stronie internetowej wydarzenia lub w recepcji w dniu targów.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow to wiodące wydarzenie branży handlowej. Poza szeroką ofertą wystawców uczestnicy będą mogli wziąć udział w konferencji Retail Congress 2017. Targi są także okazją, by poznać najlepsze produkty i koncepty sklepowe wyłonione przez Jury w konkursach Innowacje Handlu 2017 oraz Best Shop Concept 2017. 

Zakończyła się VIII edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia Sklepów RetailShow 2017. 200 wystawców zaprezentowało gamę najnowocześniejszych rozwiązań niezbędnych przy wyposażaniu sklepów. Ciągłe zmiany zachowań i potrzeb konsumentów, a co za tym idzie elastyczność w projektowaniu przestrzeni sklepowych, były jednym z wiodących tematów na konferencji Retail Congress 2017 oraz warsztatów w Teatrze Innowacji. Targi odwiedziło ponad 5 tys. branżowych gości.

X