Jesteś tutaj

Kosmetyki kolorowe: powrót kolorowych maskar

Do mody, szczególnie tej wakacyjnej, wracają kolorowe tusze do rzęs. Lansują je projektanci mody, ale także coraz silniej wpływające na trendy na rynku celebrytki i influencerki. Warto bowiem pamiętać, że obok naturalnego make-up no make-up, popularność zdobywają wyraziste makijaże w stylu lat 80.

Oprócz klasycznych czerni, brązów i niebieskiego na półkach sklepowych pojawić się mają się wszystkie kolory tęczy – róże, pomarańcze, zielenie czy fiolety.

Fot. Pixabay

Źródło: BAZAAR

Kategoria: 

Podobne artykuły

Zapowiada się kolejny wzrost sprzedaży kosmetyków kolorowych w Polsce. Według danych firmy badawczej Euromonitor International sprzedaż produktów do makijażu może wygenerować nawet 5-procentowy wzrost w tym roku. To dwa razy więcej niż w innych krajach regionu, a tylko w zeszłym roku sprzedaż przekroczyła 2 mld zł.

drogeria Hebe w Rumii

15 maja oficjalnie otwarto drogerię Hebe w Katowicach, natomiast. 11 maja br. zainaugurowała swoją działalność   drogeria w Centrum Handlowym Auchan, przy ul. Grunwaldzkiej 108 w Rumii. Jest to pierwszy sklep sieci w tym mieście. Kilka dni wcześniej, 7 maja otwarto, również pierwszą w miejscowości, drogerię Hebe w Sulechowie.

 

X