Jesteś tutaj

Promocje na lato – Rossmann stawia na zadbane nogi

Sieć znów zaskakuje niebanalną, sezonową promocją, choć na razie skierowaną do ograniczonego grona członków Klubu Rossmann. Tym razem proponuje rabat 2+2 gratis na niektóre kosmetyki w ramach akcji „Odsłoń nogi na lato".

Produkty, które klubowicze będą mogli kupić taniej, mają za zadanie przygotować nogi kobiet do lata. Wśród kosmetyków objętych promocją są środki do pielęgnacji stóp i paznokci, samoopalacze oraz produkty do depilacji. Każdy członek Klubu Rossmann, który weźmie do kasy cztery różne produkty, np. maszynkę do golenia, krem do stóp, tarkę do pięt i lakier do paznokci, dwa najtańsze z nich otrzyma za darmo.

Nowa promocja w Rossmannie „Odsłoń nogi na lato" ma obowiązywać od 9 do 19 czerwca 2018 r. lub do wyczerpania zapasów.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Polski Instytut Badań Jakości (PIBJA) wraz z portalem Onet.pl poszukał odpowiedzi, której z drogerii obecnych na polskim rynku udało się zdobyć sympatię konsumentów? Najlepiej ocenione drogerie to Rossmann, Hebe i Drogerie Natura. Czym sieci zjednują sobie sympatię klientów?

Znane sieci płacą za swoją popularność próbami podszywania się pod ich marki przez oszustów. W kwietniu sieć Biedronka ostrzegała klientów, że w sieci pojawiły się strony internetowe, których adres i treść sugerują, że zostały stworzone przez firmę, a są w rzeczywistości próbą wyłudzenia danych osobnych. Podobny problem dotknął teraz firmę Rossmann, która zdecydowała się przestrzec klientów przed fałszywymi informacjami, pojawiającymi się w sieci, a wykorzystującymi logo sieci.

X

Przeczytaj również