Jesteś tutaj

Biegiem na Majdan

To trwało trzy doby, bo do Kijowa z Warszawy jest tylko 780 km. Założyliśmy średnią prędkość 10 km na godzinę, wyszło, że trzeba biec 78 godzin. Chcieliśmy być na Majdanie w piątkowe południe 21 listopada, w 10. rocznicę Pomarańczowej Rewolucji i pierwszą Euromajdanu, który uwolnił Ukrainę od groteskowej dyktatury Janukowycza, ale ściągnął na nią wojnę. Wyliczyłem, że trzeba wybiec we wtorek o 3:00 w nocy (dodałem godzinę postoju na granicy i wziąłem pod uwagę różnicę czasu, żeby nie powtórzyć błędu Fileasa Fogga z „80 dni dookoła świata”).

CZYTAJ DALEJ -> http://www.poradnikhandlowca.com.pl/wywiady/piotr-pacewicz-biegiem-na-majdan 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Relacja z ECR FORUM FOR COOPERATION (FORUM WSPÓŁPRACY) - corocznej konferencji organizowanej przez ECR Polska dla managerów szeroko pojętej branży FMCG

W październiku już po raz szósty do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach zawitają Targi Biznes Expo, które towarzyszą Europejskiemu Kongresowi MŚP. Targi to miejsce, gdzie doświadczenie spotyka się z innowacyjnością, start-upy się prezentują obok firm z wieloletnią tradycją, a małe biznesy przyciągają uwagę największych graczy na rynku.

Więcej w kategorii

X