Jesteś tutaj

Retail Summit 2015

Data wydarzenia: 
2015-03-18
Nazwa: 
Retail Summit 2015
Organizator: 
Blue Business Media
Adres: 
Hotel Hilton Warszawa

18-19 marca w hotelu Hilton w Warszawie odbędzie się kongres Poland & CEE Retail Summit 2015. Celem kongresu jest budowanie społeczności, która za cel stawia sobie tworzenie nowej jakości oraz rozwój polskiego i europejskiego handlu. Rosnąca z roku na rok frekwencja (756 uczestników podczas edycji w 2014 r.) oraz powiększające się grono stałych oraz nowych uczestników kongresu, potwierdza efektywność przyjętej formuły wydarzenia. Aby jeszcze lepiej odpowiedzieć na oczekiwania uczestników, do zbliżającej się edycji wprowadzono kilka innowacji i zmian m.in.: dwie sesje speed networking oraz sesja Trade Meeting, podczas której sieci handlowe będą prezentować swoje założenia strategiczne na najbliższy okres.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Data wydarzenia: 
2017-03-29

W dniach 29-30 marca 2017 r. w Warszawie odbędzie się tegoroczna edycja Retail Summit. Cel Kongresu Retail Summit od lat pozostaje niezmienny – to stworzenie przestrzeni dla menedżerów sieci handlowych i producentów FMCG, służącej budowaniu trwałych relacji, nawiązywaniu współpracy, mającej bezpośredni wpływ na wzrost biznesu i kierunki rozwoju sektora retail w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. 

Retail Summit 2016 za nami. Tegoroczna edycja była inna pod każdym względem! Prawie 1100 uczestników z 432 firm! Obecność podczas Kongresu i Gali Retailer of the Year 2015 przedstawicieli:
 

Więcej w kategorii

X

Przeczytaj również