Jesteś tutaj

Wiosenne śniadanie z margaryną Śniadaniową

7 marca w telewizji wystartuje kampania reklamowa pod hasłem: „Wiele śniadań, jedna Śniadaniowa”. Kampania ma wzmocnić wizerunek marki, podkreślić, że margaryna jest niezbędnym składnikiem dobrego śniadania, które odpowiednio zbilansowane – zapewni energię na sporą część dnia. Kampania potrwa od 7 do 31 marca, spoty emitowane będą w głównych kanałach telewizyjnych, działania wspierać będą również reklamy w prasie handlowej oraz w mediach społecznościowych. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Jak prawidłowo się odżywiać, gdy temperatura spada poniżej zera? Czy dieta w zimie powinna być tłusta? Co jeść, by mieć energię i nie przybrać na wadze? Organizatorzy programu edukacyjnego „Śniadaniowa Klasa” przypominają, których zasad żywieniowych należy przestrzegać o tej porze roku.

Margaryna Palma, kluczowy produkt z oferty Zakładów Tłuszczowych „Bielmar”, otrzyma silne wsparcie prosprzedażowe w okresie przedświątecznym. 15 listopada br. wystartuje konkurs dla konsumentów, w którym do wygrania co tydzień będą tablety i zestawy akcesoriów kuchennych. Akcji towarzyszyć będzie silne wsparcie reklamowe w telewizji, prasie i internecie.

X