Jesteś tutaj

Wiosenne śniadanie z margaryną Śniadaniową

7 marca w telewizji wystartuje kampania reklamowa pod hasłem: „Wiele śniadań, jedna Śniadaniowa”. Kampania ma wzmocnić wizerunek marki, podkreślić, że margaryna jest niezbędnym składnikiem dobrego śniadania, które odpowiednio zbilansowane – zapewni energię na sporą część dnia. Kampania potrwa od 7 do 31 marca, spoty emitowane będą w głównych kanałach telewizyjnych, działania wspierać będą również reklamy w prasie handlowej oraz w mediach społecznościowych. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Celem kampanii realizowanej pod hasłem: “Wiele śniadań – jedna Śniadaniowa” jest wzmocnienie wizerunku produktu będącego niezbędnym składnikiem kanapki na śniadanie. 

10 sierpnia ruszyła telewizyjna kampania Śniadaniowej - margaryny do smarowania pieczywa produkowanej przez Zakłady Tłuszczowe „Bielmar”. Celem kampanii realizowanej pod hasłem “Śniadaniowa - teraz także na drugie śniadanie” jest wzmocnienie wizerunku produktu wysokiej jakości, o wyjątkowym smaku, który jest niezbędnym składnikiem kanapki podczas pierwszego i drugiego śniadania.

X

Przeczytaj również