Jesteś tutaj

Ach, ten Łowicz… i jego Czekodżem

Zniewalające smakiem połączenie ulubionych owoców z belgijską czekoladą uchwycone w apetycznych kadrach… Trwa jesienna odsłona kampanii Czekodżemów Łowicz. Działania prowadzone są w telewizji i w internecie.

Czekodżemy od Łowicza to wyjątkowe produkty dla tych, którzy uwielbiają sobie dogadzać. Łączą kawałki soczystych owoców z wyśmienitą, belgijską czekoladą mleczną. Mogą dopełnić smaku wyjątkowego śniadania, wykwintnego deseru lub… być zajadane prosto ze słoika! Dostępne są w czterech wariantach: Truskawka, Wiśnia, Śliwka i Brzoskwinia. Każdy znajdzie wśród nich swój ulubiony lub… ulubione!

Wyjątkowy produkt ponownie prezentowany jest w niezwykłej oprawie. Spot reklamowy kusi apetycznymi ujęciami i zmysłowymi kadrami, podkreślającymi przyjemnościowy charakter produktu.

Emisji w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych towarzyszą działania w internecie. Osią aktywności jest konkurs „MMM… Tak jem CZEKODŻEM”, w którym konsumenci mogą pokazać, jak uwielbiają produkt od Łowicza. Mogą to zrobić zgłaszając zdjęcie lub krótki film w jednej z trzech kategorii konkursowych: METODA (pokazanie, jak najbardziej lubią jeść Czekodżem), MIEJSCE (gdzie najbardziej lubią jeść Czekodżem) i MINA (co czują po zjedzeniu Czekodżemu). Prace konkursowe można zgłaszać na stronie takjemczekodzem.pl.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Idealne połączenia gwarantują wyjątkowe doznania. Rozpływająca się w ustach, najlepszej jakości belgijska czekolada i przepyszne, pełne smaku owoce… to doskonała para! Jak łatwo się zakochać w nowych Czekodżemach Łowicz prezentuje działająca na zmysły kampania marki.

To, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia, wiedzą już dzisiaj wszyscy. Jednak przygotowywane w pośpiechu, często jest powtarzalne i monotonne. Jak zatem w prosty sposób sprawić, aby pierwszy posiłek dnia zaskakiwał różnorodnością smaków i kolorów? Z pomocą przychodzą dżemy, powidła i konfitury Łowicz, nadające śniadaniu wyjątkowego smaku, niezrównane w różnorodności zastosowań i najwyższej jakości.

X