Jesteś tutaj

Activia noworocznie wspiera ciało i duszę

Tym, którzy wytrwale pracują nad realizacją noworocznych postanowień i chcą utrzymać motywację do działania, z pewnością przyda się dodatkowe wsparcie. Oprócz wyznaczenia sobie konkretnych, mierzalnych i skrupulatnie spisanych na papierze celów, warto zacząć pielęgnować w sobie chęć odkrywania drobnych, przyjemnych inspiracji każdego dnia.

Dotrzymywanie złożonych wobec siebie noworocznych obietnic wiąże się z wypracowaniem umiejętności przekształcania trudnych lub żmudnych zadań w poprawiające samopoczucie nawyki. Utrata wagi i wysportowana sylwetka bardzo często będzie powiązana z zadbaniem o odpowiednio zbilansowaną dietę oraz regularnie podejmowaną aktywność fizyczną. Rezygnacja lub ograniczenie np. spożywania takich pokarmów, które może uwielbialiśmy, ale wiemy, że nie służą naszemu zdrowiu i złożonym obietnicom, wymaga wysiłku i systematycznej pracy chociażby nad wzmacnianiem silnej woli. Jak zatem sprawić, aby realizacja planów w 2019 stała się przyjemniejsza?

Activia wierzy, że wspólnie łatwiej jest realizować założone cele i plany, dlatego z początkiem roku wystartowała kampania „Podziel się swoim postanowieniem #2019activia”. Marka inspiruje kobiety, aby realizując noworoczne postanowienia w pierwszej kolejności uwzględniały aspekt zadbania o własne ciało, umysł i zdrowie w najprzyjemniejszy dla siebie sposób. Już teraz w sklepach w całej Polsce dostępne są nowe opakowania Activii z inspiracyjnymi hasłami o postanowieniach. W ramach promocji przygotowano także aktywację konsumencką w sklepach Biedronka, w której do odebrania są koszulki z kolorowym nadrukiem postanowień na rok 2019.

Chcesz poprawić wygląd swojej sylwetki w ciągu najbliższych miesięcy? Może zamiast wyczerpujących treningów trzy razy w tygodniu warto zacząć od kursu tańca z przystojnym partnerem u boku? Activia inspiruje i wspiera kobiety, aby zrobić więcej dla siebie w 2019 r. W sklepach znajdziesz produkty marki z sentencją: Cha-cha, salsa, może tango? #moj2019.

Activia wspiera to co nam w duszy gra na rok 2019. Pamiętaj jednak, że gdy będziesz wyspana, łatwiej i sprawniej będziesz w stanie zrealizować swoje cele. Sen jest największym sprzymierzeńcem zdrowia i dobrego samopoczucia, jego ograniczenie może powodować spadek energii, a nawet nieść za sobą poważne zagrożenia. Na opakowaniach jogurtów marki znajdziesz sentencję: Zen, sen & superwomen #moj2019.

Chcesz zadbać o zbilansowaną dietę w 2019 r., ale nie możesz znaleźć odpowiedniej propozycji pomiędzy głównymi posiłkami? Jogurty Activia zawierają wspomagający prawidłowe funkcjonowanie enzymów trawiennych oraz żywe kultury bakterii jogurtowych, które poprawiają trawienie zawartej w produkcie laktozy. Jest to szczególnie ważna kwestia dla osób mających trudności z trawieniem tego składnika. Pamiętaj, że ważna jest zróżnicowana i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia. W sklepach znajdziesz produkty Activii z sentencją na opakowaniu: Otwieram sezon na zdrowie #moj2019.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Każdy kolejny rok to nowe doświadczenia i wyzwania, szczególnie dla dzieci, które świata się dopiero uczą. Uwielbiany przez dzieciaki Danonek tym razem zaprasza do wspólnych morskich przygód przy wykorzystaniu technologii wirtualnej rzeczywistości.

W październiku na półkach sklepowych pojawiły się Danonki w odświeżonej szacie graficznej nawiązującej do tematyki kosmosu, a do produktów dołączone zostały atrakcyjne magnesy. Ponadto w nowej kampanii marka wykorzystuje aplikację Shazam oraz technologię wirtualnej rzeczywistości.

X

Przeczytaj również