Jesteś tutaj

Activia noworocznie wspiera ciało i duszę

Tym, którzy wytrwale pracują nad realizacją noworocznych postanowień i chcą utrzymać motywację do działania, z pewnością przyda się dodatkowe wsparcie. Oprócz wyznaczenia sobie konkretnych, mierzalnych i skrupulatnie spisanych na papierze celów, warto zacząć pielęgnować w sobie chęć odkrywania drobnych, przyjemnych inspiracji każdego dnia.

Dotrzymywanie złożonych wobec siebie noworocznych obietnic wiąże się z wypracowaniem umiejętności przekształcania trudnych lub żmudnych zadań w poprawiające samopoczucie nawyki. Utrata wagi i wysportowana sylwetka bardzo często będzie powiązana z zadbaniem o odpowiednio zbilansowaną dietę oraz regularnie podejmowaną aktywność fizyczną. Rezygnacja lub ograniczenie np. spożywania takich pokarmów, które może uwielbialiśmy, ale wiemy, że nie służą naszemu zdrowiu i złożonym obietnicom, wymaga wysiłku i systematycznej pracy chociażby nad wzmacnianiem silnej woli. Jak zatem sprawić, aby realizacja planów w 2019 stała się przyjemniejsza?

Activia wierzy, że wspólnie łatwiej jest realizować założone cele i plany, dlatego z początkiem roku wystartowała kampania „Podziel się swoim postanowieniem #2019activia”. Marka inspiruje kobiety, aby realizując noworoczne postanowienia w pierwszej kolejności uwzględniały aspekt zadbania o własne ciało, umysł i zdrowie w najprzyjemniejszy dla siebie sposób. Już teraz w sklepach w całej Polsce dostępne są nowe opakowania Activii z inspiracyjnymi hasłami o postanowieniach. W ramach promocji przygotowano także aktywację konsumencką w sklepach Biedronka, w której do odebrania są koszulki z kolorowym nadrukiem postanowień na rok 2019.

Chcesz poprawić wygląd swojej sylwetki w ciągu najbliższych miesięcy? Może zamiast wyczerpujących treningów trzy razy w tygodniu warto zacząć od kursu tańca z przystojnym partnerem u boku? Activia inspiruje i wspiera kobiety, aby zrobić więcej dla siebie w 2019 r. W sklepach znajdziesz produkty marki z sentencją: Cha-cha, salsa, może tango? #moj2019.

Activia wspiera to co nam w duszy gra na rok 2019. Pamiętaj jednak, że gdy będziesz wyspana, łatwiej i sprawniej będziesz w stanie zrealizować swoje cele. Sen jest największym sprzymierzeńcem zdrowia i dobrego samopoczucia, jego ograniczenie może powodować spadek energii, a nawet nieść za sobą poważne zagrożenia. Na opakowaniach jogurtów marki znajdziesz sentencję: Zen, sen & superwomen #moj2019.

Chcesz zadbać o zbilansowaną dietę w 2019 r., ale nie możesz znaleźć odpowiedniej propozycji pomiędzy głównymi posiłkami? Jogurty Activia zawierają wspomagający prawidłowe funkcjonowanie enzymów trawiennych oraz żywe kultury bakterii jogurtowych, które poprawiają trawienie zawartej w produkcie laktozy. Jest to szczególnie ważna kwestia dla osób mających trudności z trawieniem tego składnika. Pamiętaj, że ważna jest zróżnicowana i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia. W sklepach znajdziesz produkty Activii z sentencją na opakowaniu: Otwieram sezon na zdrowie #moj2019.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Kucharze, ochroniarze, a nawet rolnik pamiętali o Małym Głodzie w jego 10. urodziny składając mu życzenia. Kto będzie następny? Głodny życzeń jubilat chce rozkręcić ogólnopolską imprezę urodzinową dlatego ogłosił akcje „Maskotki za życzenia!”. Każdy jest zaproszony do zabawy, pozowania do zdjęć i filmów, słowem wszelkich form wyrażania sympatii dla żółtego bohatera. Najbardziej głodziaste życzenia nagradzane będą urodzinowymi maskotkami.

Każdy kolejny rok to nowe doświadczenia i wyzwania, szczególnie dla dzieci, które świata się dopiero uczą. Uwielbiany przez dzieciaki Danonek tym razem zaprasza do wspólnych morskich przygód przy wykorzystaniu technologii wirtualnej rzeczywistości.

X

Przeczytaj również