Jesteś tutaj

BILETY NAŁADOWANE POZYTYWNĄ ENERGIĄ

Pierwsze ciepłe dni pozytywnie zaskoczą wszystkich fanów dobrego kina. 15 maja 2017 r. Energizer rozpoczyna akcję konsumencką Bilety naładowane pozytywną energią, w której każdy konsument ma szansę otrzymać darmowy bilet na jeden z najnowszych filmów.

Zasady są wyjątkowo proste - wystarczy kupić dowolne produkty z oferty Energizer za min. 20 zł, a następnie zarejestrować swój paragon na stronie www.energizertickets.com. Na numer telefonu komórkowego, podany przy rejestracji, otrzymamy specjalny kod - to on będzie naszym biletem na seans.

Promocja Energizer działa na czterech rynkach: polskim, czeskim, węgierskim i rumuńskim. Każdy z krajów otrzymał własną pulę biletów, jednak ich ilość jest ograniczona. Akcja trwa do 15 lipca 2017 r., lub do wyczerpania nagród.

Więcej informacji i pełny regulamin dostępne na www.energizertickets.com

Kategoria: 

Podobne artykuły

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, najnowsze akumulatorki Energizer nie tylko z łatwością zastępują setki baterii alkalicznych, ale przede wszystkim wskutek swej nadzwyczajnej wydajności i przedłużonej żywotności mogą być kilkaset razy doładowywane nie tracąc swojej mocy.

Data wydarzenia: 
2014-01-23

Trwa telewizyjna kampania promująca czekoladę Milka Bubbly. Działania marketingowe obejmują spot reklamowy, kampanię outdoorową, wsparcie w punktach sprzedaży i w mediach społecznościowych. Natomiast konsumenci, którzy ferie zimowe spędzą w górach, w lokalnych punktach sprzedaży będą mogli odebrać czapkę Milka z rogami. Fioletowe nakrycie głowy jest jednocześnie biletem wstępu na rodzinny event na stoku Czantoria w Ustroniu i zawody „Fioletowy koniec zimy z Milką” (1 marca br.).

X

Przeczytaj również