Jesteś tutaj

Bracia Koral na Festiwalu Visa Kino Letnie

Marka Bracia Koral już po raz drugi była oficjalnym partnerem 10. edycji najdłuższego w Polsce festiwalu filmowego. Odbywający się od 1 lipca do 31 sierpnia festiwal prezentował szeroki przekrój filmów – od hollywoodzkich arcydzieł po oryginalne kino europejskie. Filmy były wyświetlane w największych kurortach Polski – zarówno u podnóża Tatr w Zakopanem, jak i na sopockim Molo oraz w Giżycku. – Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w jednej z największych wakacyjnych atrakcji filmowych w naszym kraju. Umilanie czasu gościom festiwalu, jak również wybitnym gwiazdom polskiej i międzynarodowej sceny artystycznej, które pojawiły się na imprezie to dla nas ogromna przyjemność – stwierdził Piotr Gąsiorowski, Dyrektor Marketingu PPL Koral, właściciela marki Bracia Koral – Lody Jak Dawniej. Na uczestników tegorocznej edycji festiwalu czekały liczne atrakcje, jak spotkania z gwiazdami kina. Laureatem Diamentowego Klapsa Filmowego, nagrody festiwalu, został Maciej Stuhr, a galę wręczenia statuetki uświetniła obecność gwiazd takich, jak Borys Szyc, Piotr Adamczyk i Artur Żmijewski.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Hortex od lat rozwija interaktywny serwis WyspaLeona.pl, stworzony dla najmłodszych z myślą o dobrej zabawie połączonej z nauką. Gry edukacyjne dostępne w serwisie przeniosą każdego malucha w wirtualny świat, w którym króluje bohater Leon.

Coca-Cola w ramach trwającej do października br. kampanii „Powiedz to piosenką“ uruchomiła Live Service. To jedyne w Polsce narzędzie pozwalające na transformację słów i pisanych komunikatów w prawdziwą piosenkę.

X