Jesteś tutaj

CIN&CIN – kobiecy punkt widzenia na Dzień Kobiet

CIN&CIN na Dzień Kobiet proponuje wszystkim paniom wyjątkowy konkurs z CIN&CIN Prosecco – najsłynniejszym włoskim winem – w roli głównej. Konkurs ten zostanie ogłoszony na fanpage’u marki www.facebook/cinandcin. Osoby, które 8 marca odpowiedzą na pytanie konkursowe, będą miały szanse na wygranie m.in.: srebrnych zawieszek z motywem weneckiej gondoli ze specjalnej, limitowanej kolekcji Apart dla marki CIN&CIN.

Dlaczego panie tak bardzo uwielbiają CIN&CIN Prosecco? Ponieważ jest to wino, które zostało stworzone z miłości do kobiet. Jest delikatne, słodkie i soczyście owocowe, a jednocześnie zmysłowe i pociągające. Modne, ale niezobowiązujące. Uosabia elegancję, ukazując przy tym swobodę i radość życia. Jest pełne kontrastów jak… kobieta!   

Kategoria: 

Podobne artykuły

Marka CIN&CIN została partnerem ogólnopolskiej akcji sieci Douglas - „Beauty street”. Klientki perfumerii uczestniczące w akcji otrzymują  indywidualne konsultacje, a my umilamy im czas lampką CIN&CIN Rosé.

Grupa AMBRA wprowadza do sprzedaży swoje pierwsze bezalkoholowe „wino musujące” CIN&CIN Free. To alternatywa dla rosnącej kategorii piw bezalkoholowych.  

X

Przeczytaj również