Jesteś tutaj

Cisowianka – strzał w dziesiątkę!

Cisowianka od lat cieszy się niesłabnącą sympatią i zaufaniem konsumentów. Kolejnym dowodem siły marki na polskim rynku jest przyznany jej już po raz dziesiąty z rzędu tytułu Marki Wysokiej Reputacji Premium Brand.

Cisowianka jest marką, u podstaw której leży naturalność. Zakład, w którym butelkuje się tą naturalną wodę mineralną jest jednym z najnowocześniejszych na świecie, co pozwala na butelkowanie wody z zachowaniem wszystkich cennych właściwości danych jej przez naturę. Cisowianka zawsze też bardzo uważnie słucha potrzeb swoich konsumentów i stara się wychodzić im naprzeciw. To wszystko składa się na ogromny sukces jaki marka osiąga na polskim rynku.

Podczas trzynastej już Gali Premium Brand 2018, która odbyła się warszawskim Studio Bank 23 maja, statuetkę dla marki Cisowianka odebrała PR Manager marki – Agata Berndt-Wazelin. Po raz czwarty w historii badania przyznano również nagrodę Człowiek Wysokiej Reputacji, którą otrzymała Ewa Błaszczyk – współzałożycielka i prezes Fundacji „A kogo?”

Kategoria: 

Podobne artykuły

Podczas dziesiątej, jubileuszowej edycji konkursu Great Place to Work, prestiżowy tytuł Najlepszego Miejsca Pracy 2018 otrzymał Brown-Forman Polska. Nagroda wyróżnia pracodawców, którzy tworzą inspirujące miejsca pracy oparte na silnej kulturze organizacyjnej i wzajemnym zaufaniu. Brown Forman został również wyróżniony tytułem Rzecznika Standardu Etyki, który przyznaje United Nations Global Compact.

Premierą opery Ignacego Paderewskiego „Manru” Teatr Wielki – Opera Narodowa zainaugurował nowy sezon artystyczny 2018/19. Wybór akurat tego tytułu jako pierwszej premiery nowego sezonu nastąpił również ze względu na obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Ignacy Paderewski, jako premier i minister spraw zagranicznych niepodległościowego rządu, jest jej naturalnym symbolem.

X

Przeczytaj również