Jesteś tutaj

Danonki w bajkowym świecie Disneya

Marka Danonki po raz pierwszy współpracuje z wytwórnią filmów Disney. Od lipca smakowite produkty marki Danonki dla dzieci – serki, koktajl mleczny, jogurt do picia i serki w saszetkach będą dostępne w opakowaniach z bohaterami Toy Story 4.

Seria filmów Toy Story jest już niemal kultowa. Dzieci uwielbiają ją za bajkowy świat i wyjątkowe przygody, które pobudzają wyobraźnię, a dorośli doceniają niebanalny humor i możliwość powrotu wspomnieniami do czasów dzieciństwa. Wkrótce będzie można obejrzeć nową historię Toy Story, ale bohaterowie animacji mogą już teraz towarzyszyć dzieciom w wakacyjnych aktywnościach. Dzięki współpracy Danone i Disneya postaci z Toy Story znalazły się na popularnych produktach Danonków.

Danonki z wizerunkami bajkowych postaci to gratka dla małych fanów animacji. Promocja obejmuje Danonki łatwe do spożycia poza domem – w saszetkach, a także koktajl mleczny w wygodnej butelce, serki 115 g oraz jogurt do picia w wielopakach. Teraz można mieć ulubieńców z Toy Story zawsze przy sobie.

– Animacja Toy Story to frajda nie tylko dla dzieci, ale również dla rodziców. Ich zachowanie uczy, co jest ważne w życiu, czym jest wierność i przyjaźń. Edukacyjną misję ma również marka Danonki – poprzez zabawę buduje u dzieci świadomość otaczającego ich świata – mówi Ewa Jakuć, kierownik marki.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W październiku na półkach sklepowych pojawiły się Danonki w odświeżonej szacie graficznej nawiązującej do tematyki kosmosu, a do produktów dołączone zostały atrakcyjne magnesy. Ponadto w nowej kampanii marka wykorzystuje aplikację Shazam oraz technologię wirtualnej rzeczywistości.

Danonki zabierają teraz dzieci w niezapomnianą podróż do przepięknych, odległych krain. Razem z Danonkiem, dzielnym towarzyszem i przewodnikiem, spotkają tam barwne i fascynujące stworzenia. W opakowaniach uwielbianych przez dzieci Danonków mali podróżnicy znajdą kolorowe magnesy, które pomogą poznawać ciekawy i różnorodny świat egzotycznych zwierząt.

X