Jesteś tutaj

DayUp z certyfikatem Sugarwise

Światowa organizacja Sugarwise, po raz pierwszy w historii przyznała swój elitarny certyfikat polskiej marce – DayUp.

DayUp to marka, która w swojej działalności koncentruje się na rozpowszechnianiu wysokiej jakości produktów spożywczych. DayUp oferuje produkty zgodne z większością światowych trendów w branży spożywczej, w duchu „czystej etykiety” tzn. bez sztucznych składników i ulepszaczy. A wszystko to w cenach dostępnych dla rynku masowego. W jej ofercie można znaleźć musy owocowe z jogurtem i ziarnami zbóż, desery na bazie śmietanki kokosowej, tapioki i owoców oraz batony stworzone z połączenia płatków owsianych i soków owocowych.

Marka Sugarwise jest zaufanym i uznanym w świecie znakiem gwarantującym, że oświadczenia dotyczące cukru na opakowaniach zostały niezależnie zweryfikowane. Znak Sugarwise jest także gwarantem tego, że produkty nim opatrzone mają niską zawartość cukrów i substancji słodzących, które zgodnie w wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) powinny zostać ograniczone. Pod lupę brany jest nie tylko cukier dodany, ale również ten występujący w pożywieniu naturalnie np. w miodzie lub syropach, gdyż okazuje się, że i jego nadmiar może być równie szkodliwy.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Ogórki, grzyby oraz papryka w zalewie octowej mają wielu wielbicieli. Właśnie nadszedł czas, na przygotowanie domowych przetworów. Niewątpliwie do tego celu przyda się ocet spirytusowy 10% oraz octy spirytusowe 6% o smaku: czosnkowym, koperkowym i estragonowym produkowane przez WSP „Społem”.

Zakończył się pierwszy, brazylijski etap promocji marki Carlsberg Where’s The Party, wsparty kampanią telewizyjną. Ośmiu zwycięzców wyjechało w ramach I etapu na gorącą imprezę do słonecznego Rio de Janeiro w trakcie piłkarskiego święta w Brazylii. Od lipca do sierpnia, w trakcie trwania II etapu aktywacji konsumenckiej, klienci marki Carlsberg mogą wygrać 2 wyjazdy dla 4 osób na egzotyczną imprezę Full Moon Party w Tajlandii.

X