Jesteś tutaj

Dom od Almette trafił do zwycięzcy

Za nami trzecia edycja loterii Dom od Almette. Nagrodę główną, czyli w pełni wyposażony, drewniany dom u podnóża Tatr, wygrał pan Arek z Piekar Śląskich. Tuż przed Świętami odbyło się uroczyste wręczenie kluczy do domku, podczas którego nie zabrakło wzruszeń oraz ogromnej radości zwycięzcy i organizatorów.

Trzecia edycja loterii Almette zakończyła się rekordową ilością zarejestrowanych kodów. Po raz kolejny można było wygrać codzienne nagrody pieniężne, a nagrodą główną był ­– przepiękny, całoroczny i w pełni wyposażony drewniany dom z widokiem na góry, położony w urokliwej miejscowości Czerwienne w okolicach Zakopanego. W sumie wartość wszystkich nagród wyniosła ponad milion złotych.

W trzeciej edycji loterii największe szczęście uśmiechnęło się do Pana Arka z Piekar Śląskich, który na finał przyjechał ze swoją narzeczoną Kasią oraz rodzicami – Teresą i Grzegorzem. Arek z zawodu jest piekarzem i pracuje w rodzinnej piekarni, która ma ponad 30 lat tradycji. Właściciel domku Almette podczas odbioru kluczy nie krył ogromnych emocji: – Zawsze marzyłem o domku w górach, przyjeżdżam tu bardzo często, zarówno zimą jak i latem. Wiedziałem o dwóch poprzednich edycjach loterii Almette, bo od lat kupuję ten serek. Gdy o nowej edycji loterii powiedziała mi moja narzeczona Kasia, postanowiliśmy spróbować raz jeszcze – mówi Pan Arek.

Zwycięzcę szczególnie zachwyciło perfekcyjne wykończenie i pełne wyposażenie nowego domu. Został on bowiem w pełni urządzony – można w nim od razu zamieszkać. Organizatorzy loterii zadbali o wszystkie szczegóły – nowoczesny sprzęt AGD, serwis porcelany, sztućce, a nawet ręczniki czy eleganckie detale wystroju wnętrz jak lampiony, kwiaty, książki, które stworzyły klimat pełen ciepła i relaksu. W salonie stanęła przepiękna, pachnąca lasem choinka, która podkreśliła przedświąteczną atmosferę. W domku Almette nie mogło zabraknąć także kominka oraz hamaka.

Uroczystość przekazania kluczy zwycięzcy loterii Almette odbyła się 18. grudnia.  Powitaniu laureata w nowym domu towarzyszyło przecięcie wstęgi, gromkie brawa i niekończące się gratulacje. Nagrodę zwycięzcy przekazał Jacek Kostka – Wiceprezes Zarządu Hochland Polska.

– Po raz kolejny zainteresowanie akcją przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania – mówi Katarzyna Ciecieręga Marketing Manager w Hochland Polska. – Nic dziwnego, bo drewniany całoroczny dom w górach to marzenie Polaków. Nagroda jest nie tylko cenna, ale nie wymaga czasu i stresu budowy – wszystko jest gotowe. Zapewniam, że w urządzanie domu włożyliśmy mnóstwo serca i zadbaliśmy o każdy szczegół (nawet piękny widok na Tatry), aby zwycięzca i jego Rodzina czuli się tutaj jak najlepiej. Bardzo się cieszę, że domek trafił w dobre ręce, a Almette znów mogło spełnić marzenia.

Specjalnie na tę okazję przygotowano tort w kształcie domku, a o pyszny poczęstunek z serkami Almette zadbał ambasador marki szef kuchni – David Gaboriaud. Goście mogli skosztować wyjątkowych dań: kwaśnicy na wywarze z jagnięciny, którą zaserwowano z moskalami z serkiem Almette z ziołami, zupy krem z topinamburem i akcentem Almette z chrzanem, a także wspaniałych pierogów z gęsiną oraz pierogów z kaszą gryczaną, suszoną miętą oraz Almette śmietankowym. Goście mogli spróbować także pysznej bezy, która wypełniona była Almette jogurtowym i owocami.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Już 1 września startuje czwarta edycja Wielkiej Loterii Almette, w której do wygrania będzie całoroczny, w pełni wyposażony dom z widokiem na Giewont. Dodatkowo codziennie będą losowane nagrody o wartości 7 x 1000 zł. 

Kilka tysięcy osób przyszło 9 września na Rynek Mariacki w Węgrowie by wziąć udział w Mazowieckim Święcie Chleba i Sera. Tegoroczna edycja była szczególnie udana. Oprócz licznych stoisk z regionalnymi potrawami i rękodziełem, swoje stoiska miały także okoliczne mleczarnie. Firma Hochland Polska była współorganizatorem imprezy i promowała sery dostępne w swojej ofercie. Hochland zorganizował także losowanie, w którym można było wygrać lot balonem Almette.

X