Jesteś tutaj

Fascynująca przygoda z Danonkami w egzotycznym świecie zwierząt

Danonki zabierają teraz dzieci w niezapomnianą podróż do przepięknych, odległych krain. Razem z Danonkiem, dzielnym towarzyszem i przewodnikiem, spotkają tam barwne i fascynujące stworzenia. W opakowaniach uwielbianych przez dzieci Danonków mali podróżnicy znajdą kolorowe magnesy, które pomogą poznawać ciekawy i różnorodny świat egzotycznych zwierząt.

Danonki pokazują dzieciom naszą planetę z jej najpiękniejszej strony, ucząc i fascynując zarazem. Teraz w opakowaniach tych pysznych, pożywnych serków i jogurtów mali odkrywcy znajdą magnesy z kolorowymi rysunkami zwierząt, żyjących na Madagaskarze, Galapagos i w Amazonii. Na odwrocie każdego magnesu dzieci będą mogły przeczytać ciekawostki na temat tych zadziwiających i szalenie interesujących stworzeń.

Dzieci mogą uzbierać aż 15 podobizn różnych zwierząt, ale na tym nie koniec – magnesy dostępne są w formie puzzli, które po połączeniu stworzą jeden, kolorowy obraz, pełen nasyconych barw i wesołych zwierzaków. Złożone w całość puzzle można umieścić na drzwiach lodówki czy też na tablicy magnetycznej i inspirować dzieci każdego dnia. Na każdym magnesie pojawia się też oczywiście Danonek, który jest kompanem dzieci podczas ich egotycznej przygody.

Marka Danonki stworzyła kolorowe puzzle po to, by pokazać dzieciom różnorodność naszego świata i obudzić w nich ciekawość. I tak z magnesów dzieci dowiedzą się np. dlaczego leniwiec to prawdziwy… leniwiec, czym jest fossa madagaskarska, dlaczego kameleon zmienia barwy, do czego służą wąsy lwa morskiego, które zwierzę jest najbardziej kolorowe w całej Amazonii, a także co łączy jaguara, lwa i tygrysa.

Z pewnością nikt nie przeoczy Danonków na półce w sklepie – jogurty i serki dostępne będą w kolorowych, tematycznych opakowaniach. Na każdym z nich dzieci zobaczą podobiznę Danonka, gęstą dżunglę i egzotyczne zwierzątko.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W październiku na półkach sklepowych pojawiły się Danonki w odświeżonej szacie graficznej nawiązującej do tematyki kosmosu, a do produktów dołączone zostały atrakcyjne magnesy. Ponadto w nowej kampanii marka wykorzystuje aplikację Shazam oraz technologię wirtualnej rzeczywistości.

Marka Danonki przygotowała wyjątkową atrakcję dla osób wypoczywających nad polskim morzem – food truck z mrożonymi serkami na patyczku. Danonkowy pojazd czeka na dzieci i rodziców do 15 lipca w 11 nadmorskich miejscowościach.

X