Jesteś tutaj

Advertisement

Grześki & paczka Jazda do szkoły

Od 19 sierpnia do 15 września potrwa kampania pod hasłem Grześki & paczka Jazda do szkoły. W czasie promocji, m.in wafelki Grześki i Grześki Mega we wszystkich wariantach smakowych, Grześki Tyci w czekoladzie oraz batony Jeżyki będzie można kupić w atrakcyjnych cenach. Promocja będzie realizowana we wszystkich kanałach dystrybucji oraz szeroko wspierana w telewizji, internecie i prasie branżowej. W punktach sprzedaży pojawią się dodatkowe ekspozycje z komunikacją szkolnego autobusu. Na Instagramie zaplanowano konkurs #Jazda do szkoły. Szczegóły na www.grzeski.pl.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W czerwcu startuje silna kampania reklamowa marki Grześki. Działania, realizowane pod hasłem „Grześki latem nie pływają w czekoladzie”, wspierają ofertę wafli bez polewy, jako idealną przekąskę w upalne dni. Komunikację zaplanowano na okres czerwiec-lipiec, na nośnikach outdoor, w telewizji, radiu i Internecie.

Grześki wystartowały z tegoroczną odsłoną kampanii „back to school”, która potrwa do połowy września. Z okazji nowego roku szkolnego, marka przygotowała szeroko zakrojone działania promocyjne. W sklepach pojawiły się dodatkowe ekspozycje z komunikacją szkolnego autobusu. W telewizji i  internecie zaplanowano kampanię spotową, a na Instagramie konkurs z  nagrodami.

X