Jesteś tutaj

Hochland wyróżniony tytułem Złotej mowy reklamowej

W uznaniu za wzorową postawę w kształtowaniu kultury komunikacji za pośrednictwem reklam, za dużą wrażliwość i kreatywność językową, a także poszanowanie zasad tradycji języka polskiego – firma Hochland Polska dostała wyróżnienie Złota mowa reklamowa.

W uzasadnieniu szczegółowym Dorota Kielczyk z działu kontroli językowej biura reklamy TVP podkreśliła, że szczególne wyróżnienie „Złote słowa” otrzymuje kampania „Hochland Kanapkowy – serek z charakterem” za kreatywną zabawę słowem, swobodne operowanie frazeologizmami i leksyką, stworzenie unikatowej stylistyki wypowiedzi postaci – języka zabawnego, z wyrazistym, lecz subtelnym i kulturalnym przekroczeniem granicy poprawności.

– Alina Wędlina von Schinka z synkiem Szynkiem, Mieszko „Prezes” Mleczko i Ula Cebula - to przykład  niezwykle charakternych bohaterów, których można poznać w kampanii reklamowej „Hochland Kanapkowy – serek z charakterem”. Przygotowanie tej aktywności było dla nas ogromnym wyzwaniem, ale zakończyło się sukcesem. Kampania  wystartowała w czerwcu ubiegłego roku w kilku mediach równolegle: telewizji, social mediach, kinie, internecie, a także w postaci ambientów i szeroko zakrojonych działań PR – powiedział Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Z początkiem kwietnia startuje silna, wielopłaszczyznowa kampania reklamowa dla Hochland Brie i Camembert. Założeniem kampanii jest podkreślenie, że z serem pleśniowym Hochland łatwo i niedrogo można mieć pyszną kanapkę na codzienne śniadanie.

Sery żółte Hochland wracają na ekrany telewizorów w polskich domach. Od 6 listopada można oglądać w telewizji najnowszą reklamę promującą zmienione plastry żółte Hochland bez GMO - w wyjątkowych opakowaniach.

X

Przeczytaj również