Jesteś tutaj

Jabłka Tymbark – z polskich sadów – unikalna akcja marki Tymbark

Pozytywna energia, radość, autentyczność i niepowtarzalna skala – to wyróżniki nowej kampanii Tymbarku.

Najświeższa kampania marki to wyjątkowa relacja z unikalnej, ogólnopolskiej akcji „Jabłka Tymbark z Polskich Sadów”, podczas której ponad 2000 pracowników i partnerów handlowych firmy Tymbark oraz ich rodzin i bliskich rozdało aż pół miliona jabłek. Uczestnicy akcji wyruszyli na ulice 50 miast w całej Polsce oraz 2 miast na Litwie, by poczęstować  mieszkańców pysznymi jabłkami pochodzącymi z polskich sadów. To właśnie z takich owoców, dostarczanych przez sprawdzonych dostawców, powstają soki 100% Tymbark, które wyróżnia najwyższa jakość i doskonały smak. Film obrazuje przygotowania oraz przebieg eventu,  trafnie oddając wyjątkową atmosferę akcji i pozytywny nastrój, który udzielał się wszystkim uczestnikom wydarzenia, a także częstowanym przechodniom.

Kampania jest emitowana w serwisach VOD oraz You Tube.

Zapraszamy do obejrzenia filmu:

https://www.youtube.com/watch?v=i-WD-LOelG0

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Mieć 80 lat, to wcale nie znaczy mieć najlepsze lata za sobą. Wręcz przeciwnie – w takim wieku doskonale się już wie, co to znaczy kochać życie! Mając 80-letnie doświadczenie, zdecydowanie można pokazać innym, jak należy się dobrze bawić. Tymbark właśnie w tym roku obchodzi 80-te urodziny, więc wyprawia je w swoim stylu! Na początek postanowił wystroić się w nowe, jubileuszowe opakowania.

Internetowy sklep Tymbarku cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jego popularność wynika z wyjątkowych możliwości, jakie stwarza konsumentom.

X