Jesteś tutaj

Advertisement

Jak się ruszasz, pij Kubusia – na stoku

W zimowej odsłonie kampanii „Rusz się z K!” Kubuś ponownie zachęca: Jak się ruszasz, pij Kubusia. Na dziecięcych stacjach telewizyjnych emitowane są spoty, w których Kubuś zachęca dzieci do wspólnych ćwiczeń i przypomina, jak ważna jest rozgrzewka przed jazdą na snowboardzie lub nartach.

Najnowsza kampania marki Kubuś to kontynuacja komunikacji w ramach akcji „Rusz się z K!”, w ramach której Kubuś systematycznie, w różnej formie zachęca najmłodszych do aktywności. W animowanych spotach Kubuś zaprasza dzieci, by wspólnie z nim poćwiczyły. Proste ćwiczenia mogą być zarówno szybką rozgrzewką przed udaniem się na stok, jak i aktywnym przerywnikiem w trakcie oglądania telewizji.

Kampania prezentująca Kubusia na stoku jest emitowana głównie na stacjach dedykowanym dla najmłodszych, czyli kanałach takich jak Disney Channel, Disney Junior, Nickelodeon Junior, Nickelodeon, MiniMini+ czy teleTOON+.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Bezpieczeństwo to kluczowy standard jaki powinny spełniać produkty dla najmłodszych. Dzieci podchodzą do świata z troską. A Kubuś – z troski o nie – od lat robi soki z warzyw i owoców od tych samych, sprawdzonych dostawców. Dotyczy tego kolejna odsłona kampanii Dziecięce Standardy.

Kubuś znów zachęca wszystkich na YouTube do aktywnego spędzania czasu i sportowej rywalizacji! Ruszył kolejny sezon na kanale – Rusz się z K! Znani YouTuberzy znów będą mierzyć się w serii ciekawych zadań i udowodnią, że aktywność fizyczna powinna każdemu towarzyszyć na co dzień! Wszystko pod okiem Krzysztofa Golonki z kanału Trenuj z Krzychem, który zadba o najwyższy sportowy poziom wyzwań od Kubusia.

X