Jesteś tutaj

Kampania dodatków do pieczenia Dr. Oetkera

Od listopada aż do Świąt Bożego Narodzenia linia dodatków do pieczenia „Ze świata natury” Dr. Oetkera jest wspierana silną kampanią TV w największych stacjach ogólnopolskich i tematycznych. Reklama promuje waniliowe produkty: Cukier z wanilią, Naturalny ekstrakt i Pastę waniliową Intense z wanilii Bourbon oraz Laskę wanilii z Wysp Pacyfiku. Tajemniczy świat wanilii oraz sprawdzone przepisy odkrywamy na www.oetker.pl, a także w internecie, na największych blogach kulinarnych i w mediach społecznościowych.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W listopadzie i grudniu 2018 linia dodatków do pieczenia „Ze świata natury” Dr. Oetkera będzie wspierana silną kampanią TV w największych stacjach ogólnopolskich i tematycznych. Zdjęcia do spotu powstały w Polsce i na Madagaskarze - w królestwie najszlachetniejszej na świecie wanilii. Kampania promuje naturalne składniki pochodzące z miejsc słynących z ich uprawy: wanilię Bourbon z Madagaskaru, cynamon z Cejlonu, cytrusy z Włoch. Linia „Ze świata natury” będzie też intensywnie wspierana w Internecie i prasie.

Jeden dzień w Krakowie, 22 tysiące miłośników YouTuba, 61 000 mkw powierzchni  eventowej, masa dobrej zabawy i ona – Pizza Guseppe. Wszystko to miało miejsce podczas MeetUp 2018 – największego w Polsce spotkania fanów gier, zabawy i dobrej pizzy, którego partnerem była Pizza Guseppe Dr. Oetkera.

X