Jesteś tutaj

Kolejna edycja kampanii Nivea – Odśwież swój styl

We wrześniu br. wystartowała trzecia odsłona kampanii marki we współpracy z Mają Sablewską pod hasłem Odśwież swój styl z NIVEA Invisible Black&White Fresh. W jej ramach firma zachęca do wzięcia udziału w konkursie, w którym 10 osób wygra zakupy o wartości 2500 PLN pod okiem Mai Sablewskiej. Równolegle blogerki: Radzka, Cajmel, Styloly i Paula Jagodzińska wyłonią zwycięzców w konkursie digitalowym i zaproszą ich do jednego z czterech miast Polski – Krakowa, Wrocławia, Poznania lub Lublina – na wspólne zakupy o wartości 1000 PLN. Aby wziąć udział w konkursie należy zakupić dowolny dezodorant NIVEA, zarejestrować paragon na stronie www.nivea.pl, wybrać towarzyszkę zakupów: Maję Sablewską lub jedną z czterech blogerek oraz opisać swój sposób na odświeżenie jesiennej stylizacji.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Pełne dobrej zabawy, a zarazem bezpieczne plażowanie? To gwarantuje marka NIVEA SUN, która już kolejny raz zagości w 9 najpopularniejszych nadmorskich miejscowościach ze swoją strefą Podwórko NIVEA na plaży. Gdańsk, Gdynia, Jastarnia, Władysławowo, Łeba, Ustka, Kołobrzeg, Niechorze i Międzyzdroje –to tam pojawi się niezwykle nowoczesna i twórcza plażowa strefa w ramach, której każdy będzie mógł spędzić czas w sposób aktywny i ciekawy, ale przede wszystkim skorzystać z wiedzy ekspertów NIVEA SUN na temat bezpiecznego opalania się

1 lipca rusza akcja Nivea „Pielęgnuj letnie wspomnienia”, która ma na celu zachęcenie Polaków do dzielenia się letnimi wspomnieniami z najbliższymi poprzez podarowanie im spersonalizowanego kremu Nivea z dowolnie wybranym zdjęciem.

X