Jesteś tutaj

Konkurs marki Stumbras rozstrzygnięty

Na początku lipca 2017 roku marka Stumbras zorganizowała konkurs „1000 km podróży lub 1000 nagród”, w której do wygrania było między innymi sfinansowanie podróży marzeń.

Jury najbardziej spodobała się praca pod hasłem „Bajkał - podróż do źródeł”. W czwartek 28 grudnia w siedzibie organizatora, nastąpiło przekazanie głównej nagrody. Pani Karolina Kaczyńska-Piwko otrzymała voucher o wartości 35 000 zł na wycieczkę, opisaną przez nią w zgłoszeniu. Laureatka marzyła o wyprawie  do Azji, która będzie prowadziła z Irkucka do Ułan Bator. Zwyciężczyni nie kryła zadowolenia, a nawet wzruszenia:

– Jestem bardzo szczęśliwa i wzruszona, bo było to moje marzenie, które teraz się spełnia – powiedziała Pani Karolina po ceremonii, natomiast Robert Kabot – Head of Assortment Management w MV Poland, które jest producentem wódki Stumbras dodał: - Cieszę się, że możemy spełniać marzenia naszych konsumentów.

W konkursie rozdanych zostało, w sumie 112 nagród. To potwierdza, że tego typu działania cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, natomiast nagroda Pani Karoliny jest dowodem na to, że warto brać udział w takich konkursach. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Gotowanie powoduje, że czas spędzany z bliskimi staje się niezwykły, a wspólne jedzenie posiłków, zwłaszcza tych przyrządzonych przez nas samych daje nam ogrom radości. Uwielbiam.pl zachęca, aby poprzez pyszne jedzenie okazać sympatię ważnej dla nas osobie. Kulinarny konkurs „Pokaż, jak uwielbiasz” z pewnością udowodni, że do serca... można trafić przez żołądek.

Startuje nowa kampania Prince Polo pod hasłem: Które TOCOŚ jest narodową cechą Polaków. Zadaniem akcji jest inspirowanie Polaków do odkrywania charakterystycznych dla nas pozytywnych cech, zwanych TOCOSIAMI. W działaniach marka wykorzystuje sukces polskiego wafelka na Islandii. Kampania potrwa dwa miesiące i pojawi się w telewizji, radio, internecie oraz w mediach społecznościowych.

X