Jesteś tutaj

Konkurs marki Stumbras rozstrzygnięty

Na początku lipca 2017 roku marka Stumbras zorganizowała konkurs „1000 km podróży lub 1000 nagród”, w której do wygrania było między innymi sfinansowanie podróży marzeń.

Jury najbardziej spodobała się praca pod hasłem „Bajkał - podróż do źródeł”. W czwartek 28 grudnia w siedzibie organizatora, nastąpiło przekazanie głównej nagrody. Pani Karolina Kaczyńska-Piwko otrzymała voucher o wartości 35 000 zł na wycieczkę, opisaną przez nią w zgłoszeniu. Laureatka marzyła o wyprawie  do Azji, która będzie prowadziła z Irkucka do Ułan Bator. Zwyciężczyni nie kryła zadowolenia, a nawet wzruszenia:

– Jestem bardzo szczęśliwa i wzruszona, bo było to moje marzenie, które teraz się spełnia – powiedziała Pani Karolina po ceremonii, natomiast Robert Kabot – Head of Assortment Management w MV Poland, które jest producentem wódki Stumbras dodał: - Cieszę się, że możemy spełniać marzenia naszych konsumentów.

W konkursie rozdanych zostało, w sumie 112 nagród. To potwierdza, że tego typu działania cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, natomiast nagroda Pani Karoliny jest dowodem na to, że warto brać udział w takich konkursach. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

W sobotę 11 lipca w Food Lab Studio w Warszawie odbyło sie finałowe starcie 10 blogerów kulinarnych, wraz z czteroosobowymi zespołami wyłonionymi w pierwszym etapie konkursu „Taste the summer by Almette Fruit”.

Marka Wedel ujawniła bohatera swojej najnowszej kampanii reklamowej. Jest nim kosmita Wargorr, bohater zaprezentowany w fazie teaserowej akcji, który przybywa na Ziemię w poszukiwaniu dziecięcej radości. Kampania z nową postacią to zintegrowane działania obejmujące kanały zarówno telewizyjne, internetowe, punkty sprzedaży, jak i OOH. Wargorr jest bohaterem nowej komunikacji, dedykowanej zmianie pozycjonowania marki i ma na celu odświeżenie jej wizerunku.

X