Jesteś tutaj

Konkurs marki Stumbras rozstrzygnięty

Na początku lipca 2017 roku marka Stumbras zorganizowała konkurs „1000 km podróży lub 1000 nagród”, w której do wygrania było między innymi sfinansowanie podróży marzeń.

Jury najbardziej spodobała się praca pod hasłem „Bajkał - podróż do źródeł”. W czwartek 28 grudnia w siedzibie organizatora, nastąpiło przekazanie głównej nagrody. Pani Karolina Kaczyńska-Piwko otrzymała voucher o wartości 35 000 zł na wycieczkę, opisaną przez nią w zgłoszeniu. Laureatka marzyła o wyprawie  do Azji, która będzie prowadziła z Irkucka do Ułan Bator. Zwyciężczyni nie kryła zadowolenia, a nawet wzruszenia:

– Jestem bardzo szczęśliwa i wzruszona, bo było to moje marzenie, które teraz się spełnia – powiedziała Pani Karolina po ceremonii, natomiast Robert Kabot – Head of Assortment Management w MV Poland, które jest producentem wódki Stumbras dodał: - Cieszę się, że możemy spełniać marzenia naszych konsumentów.

W konkursie rozdanych zostało, w sumie 112 nagród. To potwierdza, że tego typu działania cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, natomiast nagroda Pani Karoliny jest dowodem na to, że warto brać udział w takich konkursach. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

W najnowszej reklamie marka prezentuje jabłka Tymbarku. Bohaterami pełnego energii i pozytywnych emocji spotu jest grupa przyjaciół. Młodzi ludzie ruszają w miasto, by częstować wszystkich napotkanych jabłkami Tymbarku – pochodzącymi z polskich sadów.

Jesienią na ekrany naszych telewizorów powrócą czekolady z Wawelu, od ponad stu lat uwielbiane przez Polaków.

X