Jesteś tutaj

Kroi się coś wyjątkowego…

Firma Balcerzak ruszyła z nową odsłoną kampanii reklamowej, w której przedstawia konsumentom szeroki asortyment wędlin, idealnych na każdą okazję. Kampania ma wzmacniać wiarygodność marki Balcerzak, której produktami z przyjemnością i dumą można dzielić się z bliskimi podczas wspólnych biesiad i spotkań. Hasłem obecnej akcji reklamowej jest „Kroi się coś wyjątkowego…” – dzięki swojej wieloznaczności odnosi się zarówno do samych wędlin, jak i miłych okoliczności ich konsumpcji.

Intensywna kampania będzie prowadzona w TV oraz internecie do końca tego roku.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Czerwiec i lipiec to niezwykle intensywne miesiące dla fanów wakacyjnych festiwali  jak i piłki nożnej. Z tej okazji, na półkach sklepowych pojawią się specjalne czteropaki Lecha Premium „GRASZ CZY GRASZ”, które swoją stylistyką będą nawiązywały do najważniejszych wydarzeń tego lata. Oprócz wyjątkowego wyglądu puszek, na konsumentów czeka także konkurs, w którym co tydzień na stronie www.graszczygrasz.pl do wygrania  będzie aż 100 atrakcyjnych nagród.

8 sierpnia, wystartowała kolejna odsłona kampanii reklamowej kawy zbożowej Anatol. Działania obejmujące radio i Internet potrwają do końca września.

X