Jesteś tutaj

Advertisement

Kubuś partnerem cyklu Runmageddon Kids

Kubuś został partnerem cyklu wydarzeń Runmageddon Kids, który powstał z myślą o najmłodszych fanach biegów przeszkodowych. Wydarzenia odbywają się w różnych polskich miastach, jako impreza towarzysząca dla Runmageddonu. Pozytywnych emocji uczestnikom jak i kibicom z pewnością nie zabraknie, bo małych sportowców wspiera Kubuś.

Kubuś w ramach akcji „Rusz się z Kubusiem!” zachęca dzieci do aktywności fizycznej i czynnego spędzania czasu. Marka jest obecna między innymi na wielu sportowych wydarzeniach dla najmłodszych, podczas których dopinguje ich do zdrowej sportowej rywalizacji. Właśnie dlatego nie mogło jej zabraknąć na wyjątkowych wydarzeniach serii Runmageddon Kids, które odbywają się w całej Polsce.

Specjalna formuła Runmageddonu Kids powstała z myślą o najmłodszych kibicach biegów. Biegi odbywają się jako impreza towarzysząca dla Runmageddonów dla dorosłych. To szansa dla dzieci na sprawdzenie swoich umiejętności – zwinności, szybkości i wytrzymałości. Ekstremalne a zarazem bezpieczne tory przeszkód to gwarancja doskonałej zabawy. Tylko w ciągu tego roku odbędzie się łącznie 14 tego typu wydarzeń w całej Polsce z udziałem Kubusia.

Każdy z uczestników otrzymuje pakiet, w skład którego wchodzi chusta, medal oraz woda Kubuś Waterrr. Sponsorowane przez Kubusia biegi opierają się na dwóch formułach: tor przeszkód 1 km z min. 10 konstrukcjami dla dzieci w wieku 4-6 lat oraz 7-11 lat oraz tor przeszkód 2 km z min. 15 konstrukcjami dla dzieci w wieku 11-15 lat.

Kategoria: 

Podobne artykuły

7 marca rusza nowy talent show dla dzieci „Mali Giganci”, którego sponsorem jest Kubuś. W nowym programie TVN to najmłodsi będą grać główną rolę i kierować na siebie światła jupiterów. Kubuś będzie osobiście wspierał dzieci we wszystkich odcinkach programu. Przy każdym pojawi się BBS, w którym Kubuś życzy powodzenia młodym talentom.

Kubuś ponownie rozkręca letnią zabawę. W ramach „Projektu Plaża” telewizji TVN, w pięciu nadmorskich miejscowościach, powstanie specjalna strefa zabaw Kubusia.  Wśród propozycji beztroskiego i bezpiecznego spędzania czasu  na plaży będzie:  tor do skimboardu, stanowisko do ćwiczenia na deskach trickboardowych czy dmuchane  boisko do piłki nożnej. 

X