Jesteś tutaj

Ostrzeżenie

Mean Menu style requires jQuery library version 1.7 or higher, but you have opted to provide your own library. Please ensure you have the proper version of jQuery included. (note: this is not an error)

Kubuś wywraca świat Do Góry Nogami

Kubuś po raz kolejny zaskakuje konwencją i łamie schematy. Wszystko za sprawą najnowszej promocji marki dedykowanej młodym konsumentom, w której świat staje na głowie. Dlaczego? Dzieci wiedzą o co chodzi.

Pewnego dnia przyjaciele Kubusia – Kurczaki Rozrabiaki postanowiły się spotkać. Na miejsce spotkania wybrały drzewo rosnące w Krainie Kubusia.  Kiedy wszystkie jednocześnie na nim usiadły, okazało się, że pod ich ciężarem Kraina obróciła się o 180º. Cały świat został postawiony do góry nogami. Tak właśnie zaczyna się nowa promocja Kubusia, do której po raz kolejny Kubuś zaprasza wszystkie dzieci. Świat postawiony na głowie sprawia, że w Krainie Kubusia można bawić się jeszcze lepiej. Promocja opiera się na sprawdzonej i lubianej przez młodych konsumentów zasadzie wymiany promocyjnych kodów na atrakcyjne nagrody. W tym roku dzieci będą miały możliwość zdobycia ponad 35 000 unikalnych gadżetów najwyższej jakości, takich jak: podniebne parasole, odlotowe budziki, plecaki na kółkach, kubki oraz maskotki – postaci Kurczaków Rozrabiaków. Dodatkowo w grach, zamieszczonych na stronie  internetowej , można wygrać iPady oraz Kubusiowe koszulki.
W tym roku produkty objęte promocją to: Kubuś GO!,  Kubuś (300 ml), Kubuś Play i Kubuś Waterrr (500 ml). Promocja trwa od 3 marca do 30 kwietnia 2014 roku.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Dzieci zawsze dają z siebie 100% i tyle też dostają. Bo Kubuś 100% to same owoce i marchewka. Bez dodatku cukru, za to z dzióbkiem – bo to dla dzieci. 

Kubuś kolejny raz zaprasza konsumentów do wspaniałej zabawy w tworzenie własnych gifów. Gif me Kubuś to aplikacja, dzięki której każdy może wykazać się kreatywnością i stworzyć wyjątkowego, własnego gifa. Najciekawsze prace Kubuś każdego dnia nagradza pluszakami. 

X