Jesteś tutaj

Kubuś wywraca świat Do Góry Nogami

Kubuś po raz kolejny zaskakuje konwencją i łamie schematy. Wszystko za sprawą najnowszej promocji marki dedykowanej młodym konsumentom, w której świat staje na głowie. Dlaczego? Dzieci wiedzą o co chodzi.

Pewnego dnia przyjaciele Kubusia – Kurczaki Rozrabiaki postanowiły się spotkać. Na miejsce spotkania wybrały drzewo rosnące w Krainie Kubusia.  Kiedy wszystkie jednocześnie na nim usiadły, okazało się, że pod ich ciężarem Kraina obróciła się o 180º. Cały świat został postawiony do góry nogami. Tak właśnie zaczyna się nowa promocja Kubusia, do której po raz kolejny Kubuś zaprasza wszystkie dzieci. Świat postawiony na głowie sprawia, że w Krainie Kubusia można bawić się jeszcze lepiej. Promocja opiera się na sprawdzonej i lubianej przez młodych konsumentów zasadzie wymiany promocyjnych kodów na atrakcyjne nagrody. W tym roku dzieci będą miały możliwość zdobycia ponad 35 000 unikalnych gadżetów najwyższej jakości, takich jak: podniebne parasole, odlotowe budziki, plecaki na kółkach, kubki oraz maskotki – postaci Kurczaków Rozrabiaków. Dodatkowo w grach, zamieszczonych na stronie  internetowej , można wygrać iPady oraz Kubusiowe koszulki.
W tym roku produkty objęte promocją to: Kubuś GO!,  Kubuś (300 ml), Kubuś Play i Kubuś Waterrr (500 ml). Promocja trwa od 3 marca do 30 kwietnia 2014 roku.

Kategoria: 

Podobne artykuły

7 marca rusza nowy talent show dla dzieci „Mali Giganci”, którego sponsorem jest Kubuś. W nowym programie TVN to najmłodsi będą grać główną rolę i kierować na siebie światła jupiterów. Kubuś będzie osobiście wspierał dzieci we wszystkich odcinkach programu. Przy każdym pojawi się BBS, w którym Kubuś życzy powodzenia młodym talentom.

Kubuś ponownie rozkręca letnią zabawę. W ramach „Projektu Plaża” telewizji TVN, w pięciu nadmorskich miejscowościach, powstanie specjalna strefa zabaw Kubusia.  Wśród propozycji beztroskiego i bezpiecznego spędzania czasu  na plaży będzie:  tor do skimboardu, stanowisko do ćwiczenia na deskach trickboardowych czy dmuchane  boisko do piłki nożnej. 

X