Jesteś tutaj

Kubuś wywraca świat Do Góry Nogami

Kubuś po raz kolejny zaskakuje konwencją i łamie schematy. Wszystko za sprawą najnowszej promocji marki dedykowanej młodym konsumentom, w której świat staje na głowie. Dlaczego? Dzieci wiedzą o co chodzi.

Pewnego dnia przyjaciele Kubusia – Kurczaki Rozrabiaki postanowiły się spotkać. Na miejsce spotkania wybrały drzewo rosnące w Krainie Kubusia.  Kiedy wszystkie jednocześnie na nim usiadły, okazało się, że pod ich ciężarem Kraina obróciła się o 180º. Cały świat został postawiony do góry nogami. Tak właśnie zaczyna się nowa promocja Kubusia, do której po raz kolejny Kubuś zaprasza wszystkie dzieci. Świat postawiony na głowie sprawia, że w Krainie Kubusia można bawić się jeszcze lepiej. Promocja opiera się na sprawdzonej i lubianej przez młodych konsumentów zasadzie wymiany promocyjnych kodów na atrakcyjne nagrody. W tym roku dzieci będą miały możliwość zdobycia ponad 35 000 unikalnych gadżetów najwyższej jakości, takich jak: podniebne parasole, odlotowe budziki, plecaki na kółkach, kubki oraz maskotki – postaci Kurczaków Rozrabiaków. Dodatkowo w grach, zamieszczonych na stronie  internetowej , można wygrać iPady oraz Kubusiowe koszulki.
W tym roku produkty objęte promocją to: Kubuś GO!,  Kubuś (300 ml), Kubuś Play i Kubuś Waterrr (500 ml). Promocja trwa od 3 marca do 30 kwietnia 2014 roku.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W najnowszej reklamie Kubusia, młoda reporterka sprawdza, czy owoce należy myć. Odpowiedzi udziela jej mała gospodyni, która z wielkim zaangażowaniem i starannością myje swój ulubiony owoc – Kubuś Mus.

Czy można wytańczyć witaminy? Można! Przekonało się już o tym ponad 2000 dzieci, które zgłosiły swój taniec z Kubusiem do konkursu „Wytańcz witaminy”.

X