Jesteś tutaj

Kubuś zaprasza na plażę!

Kubuś już po raz trzeci wraz z telewizją TVN w ramach realizowanego „Projektu Plaża” wyruszył w wakacyjną podróż po Polskim Wybrzeżu. W miniony weekend Kubuś pojawił się w Świnoujściu. Kolejne kurorty, w których powstaną kubusiowe strefy zabaw to: Kołobrzeg (15-17 lipca), Darłowo (29-31 lipca), Ustka (5-7 sierpnia) oraz Władysławowo (12-14 sierpnia). Wśród propozycji beztroskiego i bezpiecznego spędzania czasu na plaży każdy znajdzie coś dla siebie. Głównymi atrakcjami strefy będą specjalnie przygotowany tor do skimboardu, stanowisko do ćwiczenia na deskach trickboardowych oraz dmuchane boisko do piłki nożnej. Natomiast po sportowych zmaganiach Kubuś zaprasza do odpoczynku w cieniu palm na wygodnych pufach i leżakach. Relacje z nadbałtyckich miejscowości pojawią się w programie „Dzień Dobry TVN”, gdzie Kubusiowi towarzyszyć będą popularne gwiazdy.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W kampanii, której główną bohaterką jest butelka napoju Tymbark, marka konsekwentnie przypomina konsumentom o naturalnie pysznym i orzeźwiającym uzupełnieniu posiłków.

Wraz z początkiem roku szkolnego, już po raz dziewiąty, wystartowała „Akademia Bezpiecznego Puchatka”. Ta ogólnopolska akcja edukacyjna, skierowana jest do pierwszych klas szkół podstawowych.

X