Jesteś tutaj

Kulinarny konkurs FRoSTY

FRoSTA uruchomiła kulinarny konkurs na inspirujące dania ze szpinaku. Przez siedem tygodni internauci będą zdobywać nagrody, przysyłając za pomocą specjalnej aplikacji Facebook przepisy zebrane na koniec w wyjątkową książkę kulinarną.

FRoSTA zachęca konsumentów do udziału w konkursie, w którym będą mogli pochwalić się przepisami na oryginalne dania z mrożonego szpinaku oraz zdjęciami swoich potraw. W tym celu uruchomiła na Facebooku  specjalną aplikację „100 smaków szpinaku”. Konkurs trwa do 6 kwietnia br. W tym czasie w każdym tygodniu autorzy 10 najciekawszych przepisów wygrają karty podarunkowe ufundowane przez firmę DUKA. Temat konkursu będzie się co tydzień zmieniał − pierwsze zadanie brzmi „Mistrz (z) patelni”.

„100 smaków szpinaku” to nie tylko konkurs z nagrodami. FRoSTA chce za pomocą akcji zaangażować internautów do stworzenia wspólnie książki kucharskiej. Znajdzie się w niej łącznie 100 przepisów na potrawy ze szpinaku – 70 przepisów konsumentów nagrodzonych w kolejnych tygodniach trwania akcji oraz 30 przepisów FRoSTY. − Społecznościowy, interaktywny charakter Facebooka pozwala nam stworzyć kompendium najciekawszych przepisów wspólnie z fanami. Chcemy, aby byli oni współautorami książki, którą zamierzamy wydać – mówi Paulina Owczarek z FRoSTY.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Z nowym rokiem ruszyła kolejna kampania reklamowa produktów rybnych FRoSTY. Tym razem wsparcie otrzymały Ryby z pieca i Złote paluszki rybne – flagowe pozycje w ofercie marki.

Co najmniej tysiąc Polaków dokona oceny najnowszych produktów FRoSTY. To akcja FRoSTERZY, która jest organizowana przez markę już po raz drugi. Nabór do niej właśnie rusza.

X

Przeczytaj również