Jesteś tutaj

Legenda Czerwonej Ręki – kolejna odsłona kampanii Campari

Producent włoskiego aperitifu Campari, zorganizował w Mediolanie, miejscu, w którym narodziła się marka, premierę filmu Legenda Czerwonej Ręki, będącego częścią ogólnoświatowej kampanii Campari Red Diaries.

Zgodnie z hasłem marki mówiącym, że „każdy koktajl opowiada swoją historię”, tegoroczna odsłona kampanii Campari Red Diaries jest wyrazem uznania dla kunsztu barmanów z całego świata. Krótkometrażowy film będący głównym elementem tej edycji projektu Campari, wyreżyserowany został przez uznanego twórcę thrillerów, Stefano Sollimę. Rolę główną zagrała natomiast znana na całym świecie aktorka Zoe Saldana. Obraz opowiada historię podróży dookoła świata w poszukiwaniu koktajlu na bazie Campari – legendarnego, włoskiego aperitifu.

To już druga edycja kampanii Campari Red Diaries. Rozpoczęty w 2017 r. projekt bazuje na marce kalendarza Campari.  Będący główną osią kampanii film Legenda Czerwonej Ręki jest dostępny na całym świecie na oficjalnym kanale YouTube marki Campari  oraz w mediach społecznościowych. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Wild Turkey, legendarna marka burbonu, rozwija współpracę z laureatem Oscara, Matthew McConaughey, który wcielił się w role aktora i reżysera, prezentując kolejny spot reklamowy w ramach globalnej kampanii „It’ll find You”. 

17 lutego br. rusza ogólnopolski konkurs dla sklepów detalicznych „Czas na Jogobudowanie”. Konkurs potrwa do 13 kwietnia br. Patronem akcji jest „Poradnik Handlowca”.

X