Jesteś tutaj

Loteria „Odkryj bogactwo natury” Hochland

Na początku marca startuje nowa loteria marki Hochland. W akcji „Odkryj bogactwo natury” codziennie do wygrania będą nagrody pieniężne, a nagroda główna w wynosi aż 500 000 złotych

Nowa loteria Hochland Polska zachęca konsumentów do poznania naturalnych składników serów Hochland poprzez grę o atrakcyjne nagrody. Codziennie do wygrania są nagrody pieniężne 20 zł, 50 zł i 100 zł, a spośród wszystkich uczestników, którzy zarejestrują kod z opakowania promocyjnego w loterii zostanie wylosowany zwycięzca, który otrzyma główną wygraną.

Mechanizm akcji jest bardzo prosty: wystarczy kupić ser Hochland z promocyjną etykietą i zarejestrować widniejący na niej kod na stronie loteria-hochland.pl. Należy także pamiętać, aby zachować promocyjne opakowanie oraz paragon lub fakturę za jego zakup. Loteria obejmuje pełen asortyment marki Hochland. Produkty w opakowaniach promocyjnych dostępne są od 1 lutego br.

Loterię wspierać będzie intensywna kampania marketingowa obejmująca reklamę w telewizji, radiu i internecie. Promocyjne opakowania będą oznaczone specjalną etykietą, a w punktach sprzedaży zostaną umieszczone materiały POS. Na potrzeby loterii Hochland uruchomi także promocyjną stronę internetową loteria-hochland.pl. Loteria będzie również nagłośniona za pośrednictwem działań PR i reklam w prasie handlowej. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Wystartowała Wielka Loteria konsumencka Hochland „Odkryj bogactwo natury”. Do wygrania są tysiące nagród pieniężnych, a przede wszystkim nagroda główna w wysokości 500 000 zł. Dodatkowo codziennie nagrody pieniężne w wysokości 20 zł, 50 zł i 100 zł.

Sery żółte Hochland wracają na ekrany telewizorów w polskich domach. Od 6 listopada można oglądać w telewizji najnowszą reklamę promującą zmienione plastry żółte Hochland bez GMO - w wyjątkowych opakowaniach.

X