Jesteś tutaj

Advertisement

Majonez Kielecki lekki wyróżniony

Nagrody SUPERPRODUKT Świata Kobiety 2018 rozdane. Podczas uroczystej gali w Warszawie, która odbyła się 6 marca 2019 roku, tytuł ten otrzymał Majonez Kielecki lekki. Nowość rynkowa z Kielc doceniona została w kategorii: żywność, dodatki i przyprawy. Majonez Kielecki lekki łączy w sobie cechy szczególnie cenione przez współczesne konsumentki – charakterystyczny, wyrazisty smak z obniżoną zawartością tłuszczu i cukrów. Receptura opracowana została specjalnie z myślą o osobach dbających o dietę, którym zależy na produktach o mniejszej wartości kalorycznej.

SUPERPRODUKT ŚWIATA KOBIETY 2018 to kolejne wyróżnienie dla Wytwórczej Spółdzielni Pracy „Społem”, która w swoim portfolio posiada już ponad sto nagród. Ma ono jednak szczególne znaczenie dla producenta, ponieważ przyznane zostało przez kobiety – czytelniczki i jury redakcji, które doceniły Majonez Kielecki lekki za połączenie innowacyjności z wartościami marki takimi jak przywiązanie do tradycyjnych smaków oraz troska o najwyższą jakość. W tym roku odbyła się już 12. edycja tego plebiscytu.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Lato w kuchni kojarzy nam się tylko z jednym – z bogactwem świeżych warzyw i ziół. Dlatego tym razem zachęca się do korzystania z pełni sezonu i połączenia darów natury z aromatycznym Majonezem Kieleckim z czosnkiem. Eksplozja smaków gwarantowana!

Jeśli organizuje się domową imprezę sylwestrową, nie może na niej zabraknąć dobrego jedzenia – idealnie dopasowanego do okazji i oczywiście smacznego. W tym roku WSP Społem proponuje menu przekąskowe. Sprawdzi się podczas szalonej zabawy, a do tego będzie urozmaicone.

X

Przeczytaj również