Jesteś tutaj

Maskotki Małego Głoda i jego Ekipy do zdobycia w Wielkim rozDanio

Nie jest tajemnicą, że dobrze znany wszystkim Mały Głód zdobył sobie sprzymierzeńców i stworzył własną Ekipę. Wraz z Burczkiem, Głodzinką i Głodróżnikiem działają na różnych frontach i na rozmaite sposoby próbują wzbudzić ssanie w naszych brzuchach. Teraz postacie Głodów, które dopadają nas w najbardziej nieoczekiwanych momentach w ciągu dnia, są do zdobycia w ogólnopolskiej loterii. Wraz z początkiem września odpalono Wielkie rozDanio!

Od 15 lat walczył samotnie z Danio, aż wreszcie zdecydował powołać do życia własną Ekipę. Postawił na różnorodność oraz skuteczność – każdy z Głodów, który zasilił szeregi Ekipy jest inny, o własnym i niepowtarzalnym charakterze. Niezdecydowana i kapryśna Głodzinka, ociężały i nieustępliwy Burczek oraz zaskakujący i nieprzewidywalny Głodróżnik pod przewodnictwem bystrego i chytrego Małego Głoda działają ze spotęgowaną siłą. Czwórka antybohaterów wydaje się być nie do pokonania, jednak Danio ma na metodę na każdego Głoda.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów Małego Głoda i jego nowych sprzymierzeńców, marka postanowiła stworzyć maskotki członków Ekipy i wypuścić je w świat. Każda postać z Ekipy jest wykonana z miękkiego, przyjemnego w dotyku pluszu i mierzy około 45 centymetrów. Już teraz można je zdobyć w loterii Wielkie rozDanio.

 Mechanizm loterii jest niezwykle prosty: wystarczy kupić dowolny produkt Danio w dowolnym sklepie, zarejestrować dane z paragonu na stronie www.rozdanio.pl co daje szansę na wygraną. Co 2 minuty postacie z Ekipy Głoda trafią w czyjeś ręce.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Samotny bohater, Mały Głód, po 15 latach uporczywych działań postanawia poszukać sprzymierzeńców – różnych Głodów pojawiających się między posiłkami. Tym razem ma sprytny plan – zamierza wraz ze swoją Ekipą działać na kilku frontach i na różne sposoby. Nie jest to zapowiedź filmu akcji, ale z pewnością będzie się działo. Ruszyła nowa kampania Danio – Ekipa Małego Głoda jest gotowa do działania. Jak Danio poradzi sobie w walce z Głodami?

Worldwide Celebration (Festiwale Świata) - tak zatytułowany jest kalendarz Campari na 2014 rok. To już piętnasta edycja limitowanej edycji prestiżowego kalendarza Campari. Na tegoroczną gwiazdę wybrano hollywoodzką aktorkę Umę Thurman, która pojawia się na zjawiskowych zdjęciach przedstawiających 12 intrygujących i tętniących życiem festiwali z całego świata.

X