Jesteś tutaj

Mazowieckie Święto Chleba i Sera po raz pierwszy z Hochland!

10 września odbyło się Mazowieckie Święto Chleba i Sera. To powiatowe dożynki połączone z Jarmarkiem Rękodzieła Ludowego, które zorganizowano na Rynku Mariackim w Węgrowie. W imprezie wzięło udział ponad 3000 mieszkańców Węgrowa i okolic. W tym roku Hochland Polska zaangażował się w organizację imprezy tworząc „Strefę doradztwa bez GMO”, a swoje stoiska wystawiło 15 firm, które doradzały zainteresowanym rolnikom i dostawcom mleka do Hochland. Hochland Polska, jako współorganizator wydarzenia, zapewnił wiele atrakcji, a wśród nich prezentację procesu produkcji sera. Kluczową atrakcją był koncert CLEO. Oprócz tego w strefie Hochland znalazła się strefa wypoczynku z leżakami, możliwość dojenia sztucznej krowy, a także degustacje kanapek z Almette od blogerki Asi Matyjek, babeczek z Almette, koreczków serowych z Emmentalerem, Goudą, Tylżyckim i Goudą wędzoną, a także pizzy z serem Cagliata.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Linia serów Almette Fruit jest współautorem życzeń wielkanocnych. Tegoroczne kartki na Wielkanoc z Almette Fruit mają wartość użytkową – obok tradycyjnych życzeń - inspirują do spróbowania smaku nowych, owocowych inspiracji – gruszka-jabłko, wiśnia-żurawina oraz jagoda-malina.

Kalendarz Hochland ma już swoją tradycję – wydawany jest od wielu lat, a autorami zdjęć są pracownicy firmy. Jednak kalendarz firmowy na rok 2019 zapowiada się wyjątkowo. Firma wraz z jego wydaniem rozpoczyna obchody Jubileuszu 25-lecia w Polsce.

X