Jesteś tutaj

Nivea Polska: „Pielęgnuj letnie wspomnienia”

1 lipca rusza akcja Nivea „Pielęgnuj letnie wspomnienia”, która ma na celu zachęcenie Polaków do dzielenia się letnimi wspomnieniami z najbliższymi poprzez podarowanie im spersonalizowanego kremu Nivea z dowolnie wybranym zdjęciem. Mechanizm akcji jest prosty – wystarczy kupić produkty Nivea za min. 20 zł w dowolnie wybranym sklepie w terminie 01.06-31.07.2017, zalogować się na stronie www.nivea.pl, zarejestrować zakup i wgrać dowolnie wybrane zdjęcie. Co tydzień 5 000 pierwszych, poprawnych zgłoszeń otrzymuje spersonalizowany krem Nivea!

Kategoria: 

Podobne artykuły

Pełne dobrej zabawy, a zarazem bezpieczne plażowanie? To gwarantuje marka NIVEA SUN, która już kolejny raz zagości w 9 najpopularniejszych nadmorskich miejscowościach ze swoją strefą Podwórko NIVEA na plaży. Gdańsk, Gdynia, Jastarnia, Władysławowo, Łeba, Ustka, Kołobrzeg, Niechorze i Międzyzdroje –to tam pojawi się niezwykle nowoczesna i twórcza plażowa strefa w ramach, której każdy będzie mógł spędzić czas w sposób aktywny i ciekawy, ale przede wszystkim skorzystać z wiedzy ekspertów NIVEA SUN na temat bezpiecznego opalania się

We wrześniu br. wystartowała trzecia odsłona kampanii marki we współpracy z Mają Sablewską pod hasłem Odśwież swój styl z NIVEA Invisible Black&White Fresh.

X