Jesteś tutaj

Nowość ! Ekologicznie słodko

Bez glutenu, bez laktozy i kazeiny. Zero składników pochodzenia zwierzęcego. Produkowane na bazie mleka kokosowego i cukru kokosowego, zawierające w swoim składzie tylko naturalne składniki, jak np. błonnik z akacji czy też syrop ryżowy. Ekologiczne Super Krówki w pięciu smakach: toffi, kakao, banan, kokos i żurawina, to pyszna i zdrowsza alternatywa dla tradycyjnych słodyczy.

Sugerowana Cena: 9,99 zł www.superkrowka.pl

Kategoria: 

Podobne artykuły

Wyobraź sobie swoje dwie ulubione rzeczy, a teraz je połącz. Efekt? Z pewnością zaskoczy każdego. Radość, energia, niebanalny humor i niekonwencjonalny koncept – to wyróżniki unikalnych spotów Tymbarku. Od lipca telewizyjne spoty zagościły również na dużych ekranach - w największych sieciach kinowych w całej Polsce ( Cinema City, Multikino, Helios). Dodatkowo, skrócone wersje spotów będą umilały czas oczekiwania podczas wypłacania pieniędzy w bankomatach sieci Euronet w całej Polsce.

Firma Energizer, lider w sprzedaży baterii i akumulatorków* rozpoczął akcją promocyjną skierowaną do najmłodszych. Wystarczy kupić baterie Energizer Alkaline Power lub Energizer Max, żeby uzyskać dostęp do portalu z darmowymi grami mobilnymi.

X

Przeczytaj również