Jesteś tutaj

Advertisement

Nowy sezon Rusz się z K!

Kubuś znów zachęca wszystkich na YouTube do aktywnego spędzania czasu i sportowej rywalizacji! Ruszył kolejny sezon na kanale – Rusz się z K! Znani YouTuberzy znów będą mierzyć się w serii ciekawych zadań i udowodnią, że aktywność fizyczna powinna każdemu towarzyszyć na co dzień! Wszystko pod okiem Krzysztofa Golonki z kanału Trenuj z Krzychem, który zadba o najwyższy sportowy poziom wyzwań od Kubusia.

Kanał Rusz się z K! powstał w 2017 roku jako element akcji „Rusz się z Kubusiem”, w ramach której marka aktywizuje najmłodszych i przekonuje o tym, że sport może być świetną zabawą. Sportowa seria została bardzo pozytywnie przyjęta przez widzów, a w kolejnym sezonie z pewnością znów nie zabraknie emocji i sportowej rywalizacji.

Tym razem do boju pod okiem Krzycha z kanału Trenuj z Krzychem staną Cyprian, Mela Modela oraz Marcin i Olek z Vlog 646. Przed nimi pięć wyzwań Rusz się z K! i najbardziej zaskakujące sportowe konkurencje na YouTube: Bubble Football, gaming, tor przeszkód, trampoliny… a na koniec sportowa niespodzianka drużynowa. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Bezpieczeństwo to kluczowy standard jaki powinny spełniać produkty dla najmłodszych. Dzieci podchodzą do świata z troską. A Kubuś – z troski o nie – od lat robi soki z warzyw i owoców od tych samych, sprawdzonych dostawców. Dotyczy tego kolejna odsłona kampanii Dziecięce Standardy.

Dzieci zasługują, by tego, co dobre dostawać więcej… i jeszcze więcej. Kubuś dba o to, by tak właśnie było. Przetarte marchewki w sokach Kubuś zawierają nawet 30% więcej beta-karotenu, niż jest w surowej marchewce. Nowa odsłona kampanii marki ponownie udowadnia, że to nie wszystko jedno, co pije dziecko.

X