Jesteś tutaj

OSHEE oficjalnym sponsorem Piłkarskiej Reprezentacji Polski

OSHEE i Polski Związek Piłki Nożnej rozszerzają dotychczasową współpracę. Na mocy umowy marka OSHEE uzyska status Oficjalnego Sponsora Reprezentacji Polski w piłce nożnej, który będzie obowiązywać od sierpnia 2018 r.

W ramach umowy firma uzyskało prawo do używania tytułu sponsorskiego, jak również do posługiwania się logotypem kompozytowym oraz do używania grupowego wizerunku Piłkarskiej Reprezentacji Polski, Reprezentacji Polski U-21 oraz Reprezentacji Polski Kobiet w zakresie realizacji działań marketingowych, promocyjnych i reklamowych, związanych z napojami funkcjonalnymi.

– Nasza dotychczasowa współpraca, która dotyczyła bezpośrednio partnerstwa OSHEE oraz PZPN przebiegała wzorowo i dlatego zdecydowaliśmy się na podpisanie kolejnej umowy, na mocy której marka OSHEE uzyskała tytuł Oficjalnego Sponsora Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że coraz więcej firm w naszym kraju dostrzega wartość sponsoringu sportowego i chce inwestować oraz wspierać najważniejszą drużynę piłkarską w naszym kraju, a więc reprezentację Polski – powiedział Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN. 

Dzięki współpracy z PZPN logotyp marki OSHEE pojawi się m.in. na ściankach sponsorskich w trakcie konferencji prasowych i wywiadów, na tablicach reklamowych wokół boiska, na ławce rezerwowych oraz na łuku wejściowym boiska. Ponadto napoje funkcjonalne w bidonach i lodówkach z logotypem firmy będą eksponowane w trakcie meczów w ramach strefy ławki rezerwowych oraz podczas oficjalnych konferencji prasowych. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Ze sprzedaży każdego napojów marki OSHEE, oznakowanego logotypem SZLACHETNEJ PACZKI produktu firma przeznaczy 5% przychodu na wsparcie inicjatywy. 

Kubuś po raz kolejny zaskakuje konwencją i łamie schematy. Wszystko za sprawą najnowszej promocji marki dedykowanej młodym konsumentom, w której świat staje na głowie. Dlaczego? Dzieci wiedzą o co chodzi.

X