Jesteś tutaj

Płatki śniadaniowe Lubelli o nowym, udoskonalonym składzie

Marka Lubella wprowadziła nowość w składzie płatków śniadaniowych dla dzieci. Od teraz wszystkie produkty z tej linii są naturalnie BEZ syropu glukozowego i BEZ oleju palmowego.

Nowa, udoskonalona receptura płatków to wynik konsekwentnego podążania marki Lubella za oczekiwaniami konsumentów i dbałości o najwyższą jakość produktów. Dzięki temu, sięgając po płatki śniadaniowe od Lubelli, można mieć pewność, że są one doskonałą propozycją na wartościowe śniadanie dla najmłodszych.

Produkty zawierają pełne ziarno będące znakomitym źródłem cennego błonnika. Stanowią również bogactwo witaminy B1 i wartościowych minerałów tylko z natury, takich jak między innymi: mangan, fosfor, cynk czy żelazo. Płatki śniadaniowe od Lubelli  to także różnorodność smaków i kształtów, dzięki czemu poranne posiłki zmienią się w prawdziwą frajdę BEZ rutyny i BEZ nudy.

O tych wszystkich walorach płatków Lubella informuje również najnowsza kampania marki. Szerokie działania, oprócz kampanii telewizyjnej i VOD, będą miały także swoją odsłonę w postaci kampanii digitalowej, PR, oraz wsparcia w punkcie sprzedaży.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Tymbark przedłużył współpracę z reprezentantem Polski Arkadiuszem Milikiem. Piłkarz pozostanie ambasadorem Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” i będzie swoim wizerunkiem promował rozgrywki, w których uczestniczył w dzieciństwie.

Uwielbiam.pl to miejsce w sieci dla każdego fana przyrządzania i smakowania pysznych dań. Aby jeszcze bardziej ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz docieranie do interesujących ich informacji, platforma uruchomiła Chatbot.

X