Jesteś tutaj

Płatki śniadaniowe Lubelli o nowym, udoskonalonym składzie

Marka Lubella wprowadziła nowość w składzie płatków śniadaniowych dla dzieci. Od teraz wszystkie produkty z tej linii są naturalnie BEZ syropu glukozowego i BEZ oleju palmowego.

Nowa, udoskonalona receptura płatków to wynik konsekwentnego podążania marki Lubella za oczekiwaniami konsumentów i dbałości o najwyższą jakość produktów. Dzięki temu, sięgając po płatki śniadaniowe od Lubelli, można mieć pewność, że są one doskonałą propozycją na wartościowe śniadanie dla najmłodszych.

Produkty zawierają pełne ziarno będące znakomitym źródłem cennego błonnika. Stanowią również bogactwo witaminy B1 i wartościowych minerałów tylko z natury, takich jak między innymi: mangan, fosfor, cynk czy żelazo. Płatki śniadaniowe od Lubelli  to także różnorodność smaków i kształtów, dzięki czemu poranne posiłki zmienią się w prawdziwą frajdę BEZ rutyny i BEZ nudy.

O tych wszystkich walorach płatków Lubella informuje również najnowsza kampania marki. Szerokie działania, oprócz kampanii telewizyjnej i VOD, będą miały także swoją odsłonę w postaci kampanii digitalowej, PR, oraz wsparcia w punkcie sprzedaży.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Kubuś kolejny raz zaprasza konsumentów do wspaniałej zabawy w tworzenie własnych gifów. Gif me Kubuś to aplikacja, dzięki której każdy może wykazać się kreatywnością i stworzyć wyjątkowego, własnego gifa. Najciekawsze prace Kubuś każdego dnia nagradza pluszakami. 

Marka Puchatek wprowadziła kilka zmian, dzięki którym teraz oferuje najmłodszym jeszcze bardziej czekoladowy smak w nowych, smakowicie wyglądających opakowaniach.

X

Przeczytaj również