Jesteś tutaj

Podaruj serdeczności od Solidarności

Dzień Babci, Dzień Dziadka, walentynki i Dzień Kobiet to znakomite okazje do podarowania bliskim słodkich upominków. Marka Solidarność proponuje eleganckie bombonierki z kultowymi pralinami i czekoladkami: Śliwka Nałęczowska, Złota Wiśnia w Likierze, Czekoladowe Tajemnice oraz L’Amour – doskonałe jako samodzielny prezent lub słodki dodatek do kwiatów. Marka przygotowała konkurs, w którym do wygrania będzie gotówka (9 x 1 000 zł) i 90 bonów poczty kwiatowej. Wystarczy jedynie kupić dowolną bombonierkę Solidarność, zachować paragon i wysłać pod wskazany numer oryginalne życzenia dla bliskiej osoby. Ponadto przy zakupie bombonierki konsumenci mogą otrzymać pocztówkę okolicznościową. Wsparciem w punktach sprzedaży będą dedykowane standy, ekspozytory, i materiały POSM. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Marka Solidarność startuje z akcją promocyjną Śliwkobranie Złotobranie. W punktach sprzedaży pojawią się dodatkowe niestandardowe ekspozycje Śliwki Nałęczowskiej. W loterii marki codziennie do wygrania będzie 100 śliwkowych złoconych zawieszek.

Solidarność wspiera bombonierki – doskonały prezent dla bliskich z okazji Dnia Babci, Dnia Dziadka, walentynek czy Dnia Kobiet. W pierwszym kwartale 2018 r. marka zaprasza konsumentów do udziału w konkursie pod hasłem „Podaruj serdeczności od Solidarności”. Przy zakupie pralin i czekoladek z oferty firmy, co tydzień będzie można wygrać gotówkę i bony poczty kwiatowej, a także otrzymać okolicznościową pocztówkę gratis.

X