Jesteś tutaj

Pomidory na okrągło od Łowicz

W najnowszej kampanii Łowicz zastanawia się, jak wyglądałby świat, gdyby lato mogło trwać nieprzerwanie. Wakacyjny klimat to nie tylko plaża, radość i beztroska, ale również świeży smak i aromat dojrzewających w słońcu pomidorów. Dzięki pomidorom w puszce od Łowicza, lato można smakować na okrągło.

Łowicz w prezentuje w  nowym spocie telewizyjnym to, co najlepsze w wakacjach – piękną pogodę, radość, korzystanie z życia i przepyszny smak. Lato na okrągło to niespełnione marzenie, ale Łowicz zatrzymał smak letnich, dojrzałych pomidorów w każdej puszce. Dzięki temu możemy cieszyć się właściwościami pomidorów bez względu na porę roku.

Reklama przedstawia Pomidory Łowicz w puszce, które marka oferuje w dwóch wariantach – całe i krojone. W ofercie firmy Łowicz istnieje wybór produktów pomidorowych, takich jak przeciery, koncentraty czy passata – wszystkie są bez dodatku soli i stanowią źródło potasu. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Zniewalające smakiem połączenie ulubionych owoców z belgijską czekoladą uchwycone w apetycznych kadrach… Trwa jesienna odsłona kampanii Czekodżemów Łowicz. Działania prowadzone są w telewizji i w internecie.

Ogólnopolska kampania reklamowa wspierająca edycję limitowaną syropów Łowicz (Agros-Nova) potrwa od czerwca do lipca br.

X