Jesteś tutaj

Przedświąteczna kampania HELIO

Producent bakalii HELIO wystartował z przedświąteczną kampanią promującą naturalnie zdrową gamę produktów bez konserwantów HELIO NATURA oraz bezglutenowe masy do ciast HELIO. Intensywne działania reklamowe obejmują swym zasięgiem głównie telewizję, gdzie zaplanowano kilka tysięcy emisji spotów reklamowych w czołowych ogólnopolskich stacjach tv i kanałach tematycznych o wysokiej oglądalności. Kampania HELIO prowadzona jest również na szeroką skalę w prasie – w wysokonakładowych magazynach lifestylowych, poradnikowo – kobiecych i branżowych oraz w Internecie, m.in. działania w social mediach, a także na nośnikach outdoorowych.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Najlepsze przekąski to takie, które sycą, sprawiają przyjemność podniebieniu, ale są również zdrowe i nie są „bombą kaloryczną” dla naszego organizmu. Takie, które bez wyrzutów sumienia możemy zaoferować naszym dzieciom.

W okresie wiosennym marka HELIO przeprowadza zintegrowaną kampanię promującą nowości bakaliowego potentata - linię suszonych owoców bez konserwantów HELIO Natura.

X