Jesteś tutaj

Przedświąteczna kampania HELIO

Producent bakalii HELIO wystartował z przedświąteczną kampanią promującą naturalnie zdrową gamę produktów bez konserwantów HELIO NATURA oraz bezglutenowe masy do ciast HELIO. Intensywne działania reklamowe obejmują swym zasięgiem głównie telewizję, gdzie zaplanowano kilka tysięcy emisji spotów reklamowych w czołowych ogólnopolskich stacjach tv i kanałach tematycznych o wysokiej oglądalności. Kampania HELIO prowadzona jest również na szeroką skalę w prasie – w wysokonakładowych magazynach lifestylowych, poradnikowo – kobiecych i branżowych oraz w Internecie, m.in. działania w social mediach, a także na nośnikach outdoorowych.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Niezdrowy styl życia, nieprawidłowa dieta, nadmiar kalorii, spożywanie przetworzonego pożywienia, brak aktywności fizycznej oraz narażenie na przewlekły stres – to wszystko może się przyczynić do rozwoju cukrzycy. 14 listopada obchodzimy Światowy Dzień Cukrzycy.

Przepis na szczęście? Garść orzechów laskowych i włoskich, kilka pistacji prażonych i migdałów oraz kubek gorącej zielonej herbaty. Kiedy aura za oknem sprzyja jesiennej melancholii, warto pozwolić sobie na chwilę przyjemności i sięgnąć po chrupiące i zdrowe orzechy. Jak twierdzi Instytut Żywności i Żywienia, już 30 g mieszanki orzechów niesolonych wystarczy, by szybko przywrócić uśmiech na twarzy… zwłaszcza w jesienno- zimowe wieczory.

X