Jesteś tutaj

Seria filmów dokumentalnych „Swoją Drogą” w Onecie, partnerem marka Łomża

Co tydzień, od 9 kwietnia, można oglądać w Onecie cykl siedmiu fascynujących dokumentów pt. „Swoją Drogą”, zrealizowanych wspólnie z producentem piwa Łomża. Bohaterami odcinków są m.in. Adam Kownacki, Szczepan Twardoch, Maciej Rutkowski oraz Krzysztof Materna. Celem twórców jest pokazanie, że warto w iść swoją drogą, pozostać sobą i być wiernym swoim wartościom.

„Swoją Drogą” to seria filmów dokumentalnych o osobach, które za sprawą swoich umiejętności dały się poznać szerokiej publiczności, m.in. najlepszy polski bokser wagi ciężkiej Adam Kownacki, pisarz Szczepan Twardoch, wicemistrz Świata w windsurfingu Maciej Rutkowski czy też artysta Krzysztof Materna. W parze z nimi zostaną przedstawione osoby znane znacznie węższemu gronu, ale których historie są równie ważne w przekazie filmu. Celem serii dokumentów jest kreowanie pozytywnych postaw ludzkich, takich jak bycie wiernym swoim wartościom, kierowanie się pasją w życiu i podążanie swoją drogą. Na historie bohaterów będzie można spojrzeć dodatkowo okiem znakomitych polskich reżyserów znanych nie tylko z form dokumentalnych, ale również filmów fabularnych czy reklamowych. Za kamera stanęli Grzegorz Jankowski, nominowana do Oskara Aneta Kopacz, duet reżyserski Jakubowska-Gronowski oraz Michał Materna. Twórcy otrzymali dużą swobodę w tworzeniu swoich dokumentów oraz przedstawieniu bohaterów, wynikiem czego są filmy odznaczające się różnorodnością formy i sposobem opowiadania historii. Ich wspólnym mianownikiem jest autentyczność, bycie wiernym sobie oraz obranym przez siebie wartościom.

Filmy dostępne są na stronie – www.swojadroga.onet.pl . Co wtorek o godz. 20.00 na stronie będzie pojawiał się kolejny nowy odcinek, któremu będzie towarzyszyć premiera na głównej stronie Onetu.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Piwa Łomża Jasne i Łomża Miodowe zostały nagrodzone certyfikatem jakości produktu „Doceń polskie”. Piwa zdobyły nie tylko certyfikat, ale też tytuł TOP PRODUKT.

Rok 2018 zdecydowanie należy do marki Łomża. Po otrzymaniu wielu nagród m.in. Hermes Poradnika Handlowca, czy Superbrands Polska Marka czas na Chmielaki Krastostawskie.

X

Przeczytaj również