Jesteś tutaj

SERTOP – Przedsiębiorstwem Fair Play 2017r.

Tyski producent serków topionych został uhonorowany Certyfikatem Jakości Biznesu „Przedsiębiorstwo Fair Play 2017”. Kapituła Programu przyznając nagrodę, doceniła w ten sposób etyczną działalność przedsiębiorstwa, w tym rzetelne postępowanie we wzajemnych relacjach z dostawcami, klientami i konsumentami.

– Otrzymanie siedemnastego już Certyfikatu jest dla nas szczególnie cenne, ponieważ wzmacnia zaufanie wśród naszych partnerów handlowych oraz jest swoistą wizytówką i gwarancją naszej wiarygodności zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym –  powiedział Tomasz Kania, Dyrektor ds. handlowych Sertop.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Tyski producent serków topionych ogłosił kolejny konkurs na swoim fanpage-u, tym razem na inspirującą, wiosenną potrawę. Najbardziej kreatywne osoby mają szansę wygrać książki autorstwa Kingi Paruzel wraz z autografami „NIE…Zwykła Kuchnia”.

CEKO to sery wysokiej jakości, wytwarzane przez doświadczonych goliszewskich serowarów, bez żadnych konserwantów, z niewielkim dodatkiem soli – dlatego charakteryzują się raczej łagodnym, delikatnym smakiem. Najnowsza oferta CEKO skierowana jest do wymagających konsumentów, którzy cenią jakość i zdrową żywność z tzw. „czystą etykietą”, a jednocześnie  poszukują nowych smaków.

X

Przeczytaj również