Jesteś tutaj

Skyr z Piątnicy sposobem na krzepę, że hej!

OSM Piątnica z początkiem lutego wystartowała z kampanią reklamową jogurtów typu islandzkiego Skyr. Zrealizowane w malowniczych rejonach spoty podkreślają naturalny charakter tej pożywnej przekąski – jogurty typu islandzkiego Skyr z Piątnicy mają krótki skład i posiadają wysoką zawartość białka. Dzięki temu sycą na długo i dają energię do działania. Skyr to idealny sposób na krzepę, że hej!

W najnowszej kampanii jogurtów typu islandzkiego Piątnica akcentuje ich naturalne pochodzenie, podkreśla znaczenie aktywnych form spędzania wolnego czasu oraz chwil spędzonych wspólnie z bliskimi. W otoczeniu pięknej przyrody bohaterowie 15 i 30-sekundowych spotów oddają się ulubionym aktywnościom, takim jak bieganie, jazda na rowerze czy zabawa z dzieckiem, czerpiąc z nich radość. Dzięki temu, że mają przy sobie Skyr w poręcznej formie jogurtu pitnego, nie muszą martwić się o to, że zabraknie im przy tym niezbędnej dawki energii.

Jogurt pitny typu islandzkiego Skyr ma krótki skład, a dzięki produkcji z naturalnych składników, m.in. z najwyższej jakości mleka w połączeniu z soczystymi owocami, stanowi pyszną przekąskę dla wszystkich ceniących smak, dbających o zbilansowaną dietę i prowadzących aktywny tryb życia. Duża ilość zawartego w Skyrze białka daje uczucie sytości na dłużej i wspiera regenerację mięśni po wysiłku fizycznym. Poręczne opakowania jogurtów bez trudu mieszczące się w torebce czy plecaku sprawiają, że można zabrać je ze sobą wszędzie.

Wraz z rozpoczęciem nowej kampanii, Piątnica wprowadziła kolejny, szósty już smak jego pitnej wersji – truskawka-kiwi. Dzięki licznym wariantom smakowym produktu, każdy znajdzie coś dla siebie: zwolennikom tradycyjnych smaków przypadną do gustu jogurty truskawkowe, jagodowe, a dla smakoszy owocowych połączeń: egzotyczny miks mango-marakuja oraz truskawka-kiwi. Skyr waniliowy i naturalny to idealne propozycje dla preferujących klasyczne smaki. Ten ostatni zawiera najwięcej białka spośród całej linii i stanowi doskonałą bazę do koktajli.

Kampania reklamowa jogurtów Skyr pitny i łyżeczkowy wystartowała 3 lutego. Spoty 15” oraz 30” można zobaczyć w TV, VOD oraz You Tube.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W okresie letnim jogurty naturalne zajmują obowiązkową pozycję na liście zakupów większości konsumentów. Znane jeszcze ze starożytności, pożądane są ze względu na swoje właściwości lecznicze i odżywcze - doceniane najbardziej w ciepłe dni, gdyż chłodzą organizm i idealnie współgrają z lekkimi daniami. OSM Piątnica doskonale wpisuje się w to zapotrzebowanie i w swojej ofercie prezentuje kilka wariantów jogurtów naturalnych. W ich składzie nie znajdziemy mleka w proszku, a wyłącznie mleko pasteryzowane i żywe kultury bakterii jogurtowych. 

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy otrzymała wyróżnienie w raporcie „1000 Companies to Inspire Europe” opublikowanym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Londynie (London Stock Exchange). OSM Piątnica znalazła się w raporcie jako jedna z 30 polskich firm i jako jedyna reprezentująca branżę mleczarską.

X